advo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam.
Mi głównie w fcbarca.com podoba się rzetelność i ilość newsów oraz przejrzystość strony. Myślę, że oba te aspekty zostaną dalej zachowane. Pierwsze wrażenie co do nowego wyglądu strony bardzo pozytywne. To właśnie lubię w naszym serwisie - jest przejrzysty i 'prosty'. :) Dzięki za tę zmianę i powodzenia w kolejnych zmianach.
0
Valdés - 5
Nie powinien popełniać takich błędów jak wybicie piłki pod nogi rywala znajdującego się na polu karnym.
Alves - 5
Stać go na więcej. Słabe dośrodkowania.
Puyol - 6
Bez zarzutu.
Pique - 4
Niepewny w obronie, niecelne przerzuty. Wyłożoną piłkę przez Bojana powinien chociaż 'skierować bliżej bramki;. :)
Abidal - 5
Poprawnie w defensywie, w ofensywie prawie nieobecny.
Toure - 5
Trochę lepszy od Keity.
Keita - 4.5
Troszkę słabszy od Toure.
Xavi - 5
Występ bez fajerwerków.
Iniesta - 6
Próbował momentami pociagnąć grę ofensywną. Widoczny.
Eto'o - 5
Nie zdobył bramki. Starał się i dużo biegał na boisku.
Henry - 6
Próbował przedzierać się lewą stroną. Niejednokrotnie skutecznie.
Gudjohnsen - 4.5
Po wejściu na boisko starał się rozprowadzać piłki.
Hleb - 4
Grał krótko, lecz nic ciekawego nie pokazał
Bojan - 4
Dobre wyłożenie piłki Pique, dobre wywalczenie piłki w polu karnym, wykończenie akcji - fatalne.