0

a ja byłem na tym meczu i wszystko widzialem :P

0

widac ze mecz komentuja tu same dzieci... bys cie mieli troche pojecia o pilce to bys cie nie wypisywali tych głupot kto gra słabo a kto nie same fachowcy typu endzel gmoch to jest poczatek sezonu a wybyscie chcieli juz kazdy mecz po 4-0... a ibra z villa nawet sie rozumieja jak na pierwszy mecz wspolnie zagrany.. pozdro veb

0

Ludzie opamienrajcie sie trudno sie wam pogodzic z porazka ale taki jest footbool nie da sie wszystkiego wygrac i kazdy ma slapszy mecz jest rewanz i mam nadzieje ze bedzie ok Visca el Barca tylko prawdziwi kibice wiezą reszta to cioty!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?