0

Kolejny młody talent z Ameryki Południowej...

4

Prawdą jest że miał dwa gorsze mecze ale porównajcie sobie Ronalda z Martinezem, Kounde i nawet młodym Cubarsim o takim Christiansenie i innych grających tam sporadycznie to nawet nie wspomnę. I w kontekście tego porównania sprzedaż Ronalda to jakiś cienki żart. No chyba że ktoś chce zapłacić miliardową klauzulę wykupu to jestem na tak.

3

No to kamień z serca.
Dzięki Robertowi. Starał się jak mógł.

0

Taka kolacja dobrze wróży przed niedzielnym meczem. Będzie pełna dominacja przez 60 minut. Potem tylko nie dać sobie włożyć 3 bramek w pozostałe 30 minut i koniec sezonu.

2

Ciekawe jest to że zawodnikom z pola każą żonglować piłką a Matsowi kazali oprzeć się o słupek :)

0

No to będziemy mieli poważny problem w obronie.

1

Skoro Deco optuje za Xavim to o kant dupy ten jego raport. Każdy raport można napisać tak żeby albo kogoś bronił albo zjechał i oczernił od góry do dołu.

0

Ja nie rozumiem tego spotykania się z Xavim i że to spotkanie ma zadecydować o jego przyszłości. Skoro Laporta jako prezes chce go zwolnić to co może się zmienić? Xavi ma go przekonać? Ma mu coś obiecać? To nie szef decyduje o zatrudnianiu i zwalnianiu pracownika tylko pracownik. Chyba coś w tej firmie stoi na głowie.

0

Szkoda że Oriol nie grał więcej. Może szybciej pożegnano by Xaviego.

0

Z ciekawością obejrzę mecz z Sewillą pod kontem świeżości, szybkości i gry po co by nie było całkiem sporej przerwie w treningach.

5

Dalej gramy piach. To że coś wpadło (x3) niech nie zamazuje obrazu całego meczu i tego jak łatwo wszyscy stwarzają sobie okazje bramkowe. Całe szczęście że tym razem przeciwnik był na tyle słaby, że nie umiał przejąć kontroli nad meczem jak to robi większość zespołów z nami w trakcie naszego mentalnego zjazdu w trakcie każdego meczu.

0

Nasze kolejne zwycięstwo. Jest moc!!!

2

Masz pieniądze to kupujesz najlepszych zawodników i wygrywasz trofea. Zasada stara jak świat.

0

"Barcelonie wystarczy zdobyć 6 z 9 punktów"
Toż to jest dla nas w tym sezonie niemal mission impossible.

1

Szkoda że nie opublikowaliście całej rozmowy. Chodzi mi o ten fragment gdzie sędzia mówi: "- Panie Perez, ewidentny karny. Macie już dużą przewagę w tabeli. Mogę zagwizdać czy mam postępować zgodnie z instrukcjami i gwiżdżemy karne tylko dla realu?" I odpowiedź: " Co to za karny? Ręki mu nie urwało. A zresztą gwiżdż niech mają radość wieśniaki."

7

Jeden z lepszych meczów Oriola. Jeśli dobrze widziałem to nie miała żadnego złego zagrania.

0

To ja się jednak nie znam na piłce. Źle go oceniłem :(

2

No i cyk. Krychowiak w Barcelonie.
Chociaż szczerze to on i tak chyba lepszy niż Oriol.

0

@BORO_12 Powiedz to zarządowi bo ja to wiem.

0

Może niech też wezmą kogoś od taktyki, motywacji i kilku innych rzeczy które kuleją.

0

A ja mam nieodparte wrażenie że naszym znacznie większym problemem jest tracenie bramek niż ich strzelanie.

2

I co ten wynik PSG mówi o naszym miejscu w szeregu?

0

Napiszę coś co spotka się pewnie z krytyką ale tak właśnie wygląda nasza gra bez Frenkiego.

9

Jak to wszystko czytam to myślę, że w przyszłym sezonie będzie taka sama maniana jak w tym. Nierówna walka w lidze z realem, próba wyjścia z grupy w LM i co mecz drżenie żeby nie stracić punktów w każdym gównianym meczu który kiedyś byśmy wygrali kilkoma bramkami.

0

Czy tylko u mnie na planie boiska wszyscy zawodnicy pierwszego składu grają na lewej obronie?. Nie dziwię się że tak słabo nam idzie w tym sezonie.

0

Obniżyć pensję do 2 mln za sezon i przyjąć na odbudowę formy.

0

Xavi ma rękę do młodych. Tylko dlatego go zostawili na kolejny sezon żeby ogarnął Ansu.

2

Bez sensu kupować defensywnego pomocnika skoro mamy już sprawdzonego w boju Oriola Romeu z którym każdy nowy nabytek przegra walkę o pierwszy skład.

5

Gavi fajny chłopak i waleczny ale na piłce to się nie zna tak dobrze jak my.

0

Przygotowanie fizyczne.
Czy naprawdę nie można tam zatrudnić fachowców z najwyższej półki którzy przez dobre przygotowanie fizyczne zawodników ograniczą ryzyko kontuzji ale też dzięki fizyczności będziemy zapierdzielać na maksa całe 90 minut i wygrywać pojedynki biegowe.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?