Witam oglądałem mecz Barcy to było coś pięknego w wykonaniu leo messiego to jest geniusz i jak komentator powiedział: "To jest WIELKI mały człowiek" w tym mecz arsenal nie mial najmniejszych szans i licze na to ze w gran derbi bedzie tak samo zmieciemy real i bedziemy pewnie zmierzali po mistrzostwo La Liga.Jestem pełen uznania dla Pepa jak dla mnie najlepszy jak narazie trener Pozdrawiam!!
Witam oglądałem mecz Barcy to było coś pięknego w wykonaniu leo messiego to jest geniusz i jak komentator powiedział: "To jest WIELKI mały człowiek" w tym mecz arsenal nie mial najmniejszych szans i licze na to ze w gran derbi bedzie tak samo zmieciemy real i bedziemy pewnie zmierzali po mistrzostwo La Liga.Jestem pełen uznania dla Pepa jak dla mnie najlepszy jak narazie trener Pozdrawiam!!
Komentarze
0
kocham Cie Barco jesteście Wielcy oby tak dalej teraz spogladamy na real i zyczymy powiniecia nogi :) Puyol i Iniesta Brawo...
0
Witam oglądałem mecz Barcy to było coś pięknego w wykonaniu leo messiego to jest geniusz i jak komentator powiedział: "To jest WIELKI mały człowiek" w tym mecz arsenal nie mial najmniejszych szans i licze na to ze w gran derbi bedzie tak samo zmieciemy real i bedziemy pewnie zmierzali po mistrzostwo La Liga.Jestem pełen uznania dla Pepa jak dla mnie najlepszy jak narazie trener Pozdrawiam!!
0
kocham Cie Barco jesteście Wielcy oby tak dalej teraz spogladamy na real i zyczymy powiniecia nogi :) Puyol i Iniesta Brawo...
0
Witam oglądałem mecz Barcy to było coś pięknego w wykonaniu leo messiego to jest geniusz i jak komentator powiedział: "To jest WIELKI mały człowiek" w tym mecz arsenal nie mial najmniejszych szans i licze na to ze w gran derbi bedzie tak samo zmieciemy real i bedziemy pewnie zmierzali po mistrzostwo La Liga.Jestem pełen uznania dla Pepa jak dla mnie najlepszy jak narazie trener Pozdrawiam!!