O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

kocham Cie Barco jesteście Wielcy oby tak dalej teraz spogladamy na real i zyczymy powiniecia nogi :) Puyol i Iniesta Brawo...

0

Witam oglądałem mecz Barcy to było coś pięknego w wykonaniu leo messiego to jest geniusz i jak komentator powiedział: "To jest WIELKI mały człowiek" w tym mecz arsenal nie mial najmniejszych szans i licze na to ze w gran derbi bedzie tak samo zmieciemy real i bedziemy pewnie zmierzali po mistrzostwo La Liga.Jestem pełen uznania dla Pepa jak dla mnie najlepszy jak narazie trener Pozdrawiam!!

Zobacz wszystkie

0

kocham Cie Barco jesteście Wielcy oby tak dalej teraz spogladamy na real i zyczymy powiniecia nogi :) Puyol i Iniesta Brawo...

0

Witam oglądałem mecz Barcy to było coś pięknego w wykonaniu leo messiego to jest geniusz i jak komentator powiedział: "To jest WIELKI mały człowiek" w tym mecz arsenal nie mial najmniejszych szans i licze na to ze w gran derbi bedzie tak samo zmieciemy real i bedziemy pewnie zmierzali po mistrzostwo La Liga.Jestem pełen uznania dla Pepa jak dla mnie najlepszy jak narazie trener Pozdrawiam!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?