adriannazi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
czarna białostocka
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
campeone campeone OLE OLE OLE!!! Viscaaa EL BAARCAA !!
kapitalny mecz. man u nie istnialo dzisiaj to co zagrala Barca to jest totalny football ! Wspaniale !
0
jak dla mnie 2-0 :) Barca powinna sobie poradzic z takim rywalem i dobrze rozpoczac sezon... to jest potrzebne ...
VeB!!!!!