A o swojej postawie w meczu to nie wspomniał słowem. Piszecie o bez mózgach i imbecylach? Popatrzcie do lustra..Chelsea nie przegrałO tylko przegrałA to po pierwsze, po drugie to nie przegrała tylko był remis, po trzecie to jakie karne z rękawa? 2 karne przynajmniej były ewidentne..fajnie by wam było gdybym napisał barca przegrało czy cos takiego? Trochę szacunku..
A o swojej postawie w meczu to nie wspomniał słowem. Piszecie o bez mózgach i imbecylach? Popatrzcie do lustra..Chelsea nie przegrałO tylko przegrałA to po pierwsze, po drugie to nie przegrała tylko był remis, po trzecie to jakie karne z rękawa? 2 karne przynajmniej były ewidentne..fajnie by wam było gdybym napisał barca przegrało czy cos takiego? Trochę szacunku..
Komentarze
0
A o swojej postawie w meczu to nie wspomniał słowem. Piszecie o bez mózgach i imbecylach? Popatrzcie do lustra..Chelsea nie przegrałO tylko przegrałA to po pierwsze, po drugie to nie przegrała tylko był remis, po trzecie to jakie karne z rękawa? 2 karne przynajmniej były ewidentne..fajnie by wam było gdybym napisał barca przegrało czy cos takiego? Trochę szacunku..
0
Niech Pep puści gmocha w szatni i wyciągną wnioski z błędów ;)
A tak poważnie to mogłoby być 2:0. Sprawa wyniku jest dalej otwarta, mam nadzieję że Barca bardziej się otworzy i Chelsea to wykorzysta ;)
0
No chłopaki macie problem. Spójrzcie na to z innej strony, Chelsea grała z Barcą bez Cole'a i Carvalho. Oby mecz na Stamford był ciekawy.
Jestem nowy na tym forum, kibicuję Chelsea ale nie mam zamiaru wyzywać się ani nic z tych żeczy. Nie mam nic do Barcy, nienawidzę manchesteru. Pozdro
0
A o swojej postawie w meczu to nie wspomniał słowem. Piszecie o bez mózgach i imbecylach? Popatrzcie do lustra..Chelsea nie przegrałO tylko przegrałA to po pierwsze, po drugie to nie przegrała tylko był remis, po trzecie to jakie karne z rękawa? 2 karne przynajmniej były ewidentne..fajnie by wam było gdybym napisał barca przegrało czy cos takiego? Trochę szacunku..
0
Niech Pep puści gmocha w szatni i wyciągną wnioski z błędów ;)
A tak poważnie to mogłoby być 2:0. Sprawa wyniku jest dalej otwarta, mam nadzieję że Barca bardziej się otworzy i Chelsea to wykorzysta ;)
0
No chłopaki macie problem. Spójrzcie na to z innej strony, Chelsea grała z Barcą bez Cole'a i Carvalho. Oby mecz na Stamford był ciekawy.
Jestem nowy na tym forum, kibicuję Chelsea ale nie mam zamiaru wyzywać się ani nic z tych żeczy. Nie mam nic do Barcy, nienawidzę manchesteru. Pozdro