8 grudnia 2015, 22:51
0
A jednak nie zagramy z City w 1/8...
9 maja 2015, 20:52
3
wygląda na to że nagłówek artykułu dziś będzie wybitnie adekwatny :)
15 kwietnia 2015, 23:15
Ok. Dzięki. P.S na stronie brakuje tej informacji.
15 kwietnia 2015, 23:11
o której w niedziele gramy z Valencią ?
27 sierpnia 2013, 23:13
brak 11 prze neymarze
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A jednak nie zagramy z City w 1/8...
3
wygląda na to że nagłówek artykułu dziś będzie wybitnie adekwatny :)
0
Ok. Dzięki. P.S na stronie brakuje tej informacji.
0
o której w niedziele gramy z Valencią ?
0
brak 11 prze neymarze
3
wygląda na to że nagłówek artykułu dziś będzie wybitnie adekwatny :)
0
o której w niedziele gramy z Valencią ?
0
Ok. Dzięki. P.S na stronie brakuje tej informacji.
0
brak 11 prze neymarze
0
A jednak nie zagramy z City w 1/8...