O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 0

Komentarze

0

macie mozle link na sopcasta. canał +2 pl.

0

macie mozle link na sopcasta. canał +2 pl.

0

gg:/set_status?description=ogoliłem%20sobie%20siusiaka%20i%20strasznie%20mnie%20teraz%20swedzi-nie%20polecam zagłosuj na nowy transfer FCB! ;D

0

Witam. To że Andrés Iniesta Xavier Hernández Lionel Messi sa wielkimi piłkarzami wszyscy wiedzą i o tym mówią ale na szczególny szacunek zasługuje też Gerard Piqué to będzie godny następca Carlesa Puyola, już w tak młodym wieku, bo jak na obrońce jest jeszcze bardzo młody, potrafi wiele. Walczył z najlepszymi zawodnikami świata i był praktycznie bezbłędny w obronie, a w dodatku rozgrywał piłkę i brał udział w ataku. Więcej takich piłkarzy;) W finale z MU będzie ciężko... dlaczego? Jest kilka powodów: MU ma szerszą kadrę (w przyszłym sezonie potrzeba wzmocnień lewa obrona oraz jakiś klasowy zmiennik do pomocy bo jeśli "małym" nie idzie lub wystąpi jakaś kontuzja jak np. Henrego nie ma czym załatać tej dziury) MU to zespół ułożony silny jak Chelsea walczący a dodatkowo potrafi zagrać piłką. Trzymajmy kciuki za naszych;) Visca el BARCA!!!

0

Dzisiejsza gra nie była już taka zła wiec mam nadzieje że bedzie lepiej i znowu będziemy wygrywać;) było w tym meczu trochę pecha gra w ataku jest całkiem dobra Messi w pierwszej połowie grał bardzo dobrze tylko obrona szwankuje ale Pep sobie z tym poradzi;) "Visca el BARCA" a real do wora;D. pozdro!!!

Zobacz wszystkie

0

Witam. To że Andrés Iniesta Xavier Hernández Lionel Messi sa wielkimi piłkarzami wszyscy wiedzą i o tym mówią ale na szczególny szacunek zasługuje też Gerard Piqué to będzie godny następca Carlesa Puyola, już w tak młodym wieku, bo jak na obrońce jest jeszcze bardzo młody, potrafi wiele. Walczył z najlepszymi zawodnikami świata i był praktycznie bezbłędny w obronie, a w dodatku rozgrywał piłkę i brał udział w ataku. Więcej takich piłkarzy;) W finale z MU będzie ciężko... dlaczego? Jest kilka powodów: MU ma szerszą kadrę (w przyszłym sezonie potrzeba wzmocnień lewa obrona oraz jakiś klasowy zmiennik do pomocy bo jeśli "małym" nie idzie lub wystąpi jakaś kontuzja jak np. Henrego nie ma czym załatać tej dziury) MU to zespół ułożony silny jak Chelsea walczący a dodatkowo potrafi zagrać piłką. Trzymajmy kciuki za naszych;) Visca el BARCA!!!

0

gg:/set_status?description=ogoliłem%20sobie%20siusiaka%20i%20strasznie%20mnie%20teraz%20swedzi-nie%20polecam zagłosuj na nowy transfer FCB! ;D

0

Dzisiejsza gra nie była już taka zła wiec mam nadzieje że bedzie lepiej i znowu będziemy wygrywać;) było w tym meczu trochę pecha gra w ataku jest całkiem dobra Messi w pierwszej połowie grał bardzo dobrze tylko obrona szwankuje ale Pep sobie z tym poradzi;) "Visca el BARCA" a real do wora;D. pozdro!!!

0

macie mozle link na sopcasta. canał +2 pl.

0

macie mozle link na sopcasta. canał +2 pl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?