adm.de.ap
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Victor, zostań!
0
@regatta52
Dokładnie, przynajmniej skrzydłowi mogą się trochę pokiwać, bo z Messim by nie mogli, bo Leo by puścił focha...
0
Thiago i Alexis zarąbisty mecz grają dzisiaj!!!
0
Beznadzieja. Im się wogóle nie chce grać. Myślą, że jak mają 13 punktów przewagi nad Realem, to wszyscy się ich wystraszą. Zero motywacji do walki. Po co Tello i Villa mają się starać na treningach, jak taki Pedro co gówno robi i tak gra we wszystkich meczach.. Problem tkwi w braku rotacji. Posadzić Messiego i spółkę na mecz na ławce, to od razu im się zachce grać....
0
@LM10 III
A w tej bajce były smoki? Wcale się nie zdziwię, jak żaden z dziecki piłkarzy Barcy nie będzie zawodowymi piłkarzami..
0
Nie dziwię sie jemu : osiągnał wszystko, co mógł i chce spróbować sił w innej lidze. Niech idzie, ale niech skończy karierę na Camp Nou.
0
Prędzej nastąpi koniec świata niż ktoś pobije jego rekord :D
0
Ale i tak Villa lepszy!!! :d
0
Dobra, niech będzie: Pedro zarąbisty mecz! :p
0
@piachuFCB
Nie, nie jest mi łyso. Villa i tak lepszy od Pedro :0
0
Busquets Maestro :D
0
Wow, Pedro strzelił porządną bramkę o.0
0
@piachuFCB
jak dla Ciebie to jest Pedro w formie to coś nie tak z tobą...
0
Pedro w doskonałej formie? Komentator chyba się spił o.0
0
Fabreeeegas
0
To ja poproszę jeszcze z 7 lat takiej magii Inieściora :d
0
@piachuFCB
A czy ja mówie, że Alexis ma w nich duży udział?
0
@karpoforos2
Adan skosił kolesia w polu karnym
0
Świetne wyniki są przez Messiego. Pedro ma mały udział w tych zwycięstwach.
0
@piachuFCB
Tak, nawet jak strzeli bramkę to dla mnie będzie laczkiem w porównaniu do Davida. Mam gdzieś ten "cudowny" pressing Pedro, on gra w ataku więc ma strzelać bramki tak jak to robi Villa. Oczywiście nie mówię, że El Guaje jest w cudownej formie, bo to nie prawda, ale w lepszej niż Pedrito..
0
Nosz ku*** znowu ten laczek Pedro w podstawowym składzie!! Co Tito widzi w tym Pedro to ja nie wiem. Szkoda mi Villi, biedak wychodzi na końcówki meczów tylko, bo Tito ma swojego pupilka :/
0
Wow, zarąbisty news na początek roku!!!
0
O tak, dobrze prawi. To był mega trener i na dodatek dobry psycholog :)