adig32
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja chce Ville !!!!!!
0
te zmiany to sobie może pep w dupe włożyć teraz
0
0
0
1 zmiana i miliony ucieszonych kibiców ! :D
0
GOoooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllll
0
KURWA ! !!!!!!!
0
RÓB ZMIANY PEP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Bez urazy. Lubie Tello, nawet bardzo, ale on nie potrafi grać przeciwko Realowi. Niech wejdzie Alexis/Pedro.
0
nie rozumiem was... wg mnie Barca gra bardzo dobrze, tylko potrzeba skuteczności, skuteczności i jeszcze raz skuteczności!!!
0
Tello na ławke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Barca jak na razie dużo lepsza ;D Wygramy!
0
wiecie może czy DV7 wraca dzisiaj?
0
no wymeczone... w pierwszej polowie niezly piach w wykonaniu Barcy, natomiast juz w drugiej polowie wyszla jakby nowa lepsza druzyna ;D dziękujemy Messi! ja niestety do bramek nie wliczam tych karnych, gdyż były dla mnie bardzo kontrowersyjne, jednak jedna bramka zdobyta w pełni zasłużenie. VeB !
0
2:1 !!!!!!!!!!!
0
1:1 !!!!!!!!1
0
kurwa jaki piach !
0
Pedro :D
0
http://pl-sport.tv/ - tu zajebiście
0
ale brama !!!!
0
Nie ma co się oszukiwać, Cuenca jest słaby...
0
brawo !!!
0
świetny bramkarz ! :D
0
normalnie stresa mam xD
0
4 minuty...
0
JEZU!!! CZEMU????
0
piękne podanie Kryśki do bramkarza :D
0
8 minut...WYTRZYMAJĄ
0
NIE MA GOLA !!! TO PRZEZNACZENIE !!!!
0
czemu piłkarze realu chodzą do kosciola? bo chca zobaczyc kogos w białym podnoszącego puchar :D stare ale nadal mnie śmieszy :D