Od początku myślałem że to się tak skończy wiadomo buło że arsenal nie sprzeda swojego najlepszego zawodnika za 40 mln ja bym raczej stawiał na młodych zawodników i na miejscu zarządu sprowadził bym Di marie i Robbena który też chciał grać dla barcy
Zgadzam się z FCBarca92 ja osobiście nie lubię ibry powinien odejść miał swoją szansę i jej nie wykorzystał niech wraca skąd przyszedł ja bym dał szanse młodym bojanowi i sanchezowi
Komentarze
0
MAM PYTANIE ? ZNACIE JAKĄŚ FAJNĄ MUZYKĘ ZWIĄZANĄ Z BARCELONĄ
0
TO OCZYWISTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
jest jedno dobre rozwiązanie kupić suareza i sprzedać ibre
0
no i za tę kase można wzmocnić skład 2 lub 3 nowymi piłkarzami lub starczyło by nam na cesca
0
też racja ale ja uważam że takie wzmocnienie przydało by się nam
0
Od początku myślałem że to się tak skończy wiadomo buło że arsenal nie sprzeda swojego najlepszego zawodnika za 40 mln ja bym raczej stawiał na młodych zawodników i na miejscu zarządu sprowadził bym Di marie i Robbena który też chciał grać dla barcy
0
Powinien odejść słabo grał a kase brał
0
Powinien odejść słabo grał a kase brał
0
Z suarezem się zgodzę ale ozil się u nas nie sprawdzi dla mnie lepszy jest Mata
0
Zgadzam się z FCBarca92 ja osobiście nie lubię ibry powinien odejść miał swoją szansę i jej nie wykorzystał niech wraca skąd przyszedł ja bym dał szanse młodym bojanowi i sanchezowi