O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3744
  • Liczba komentarzy 93
  • Polecenia 148

Komentarze

0

@Kacper1305
Nico w jego miejsce wystarczy. Pieniądze lepiej na 9 przeznaczyć

2

I bardzo dobrze. Piłkarz nie pasujący do naszego stylu. Potrzebny jest nam ktoś podobny warunkami fizycznymi i stylem gry do Suareza.

3

@david89
Wierzę w to, że do tego czasu Xavi poukłada ten zespół i półfinał nie będzie wyzwaniem. Wczoraj słaby wynik ale jeżeli chodzi o grę to widać potencjał.

3

Moim zdaniem ta liga Europy to wcale nie musi być takie zło. Zarobimy mniej ale mamy tu większe szanse na wygraną niż w LM. Jeżeli byśmy dorzucili jeszcze do tego puchar króla/ligę to sezon wcale by nie musiał być stracony (tak jak piszą hiszpańskie gazety). Myślę, że wygrana w tych rozgrywkach dałaby naszej młodzieży dodatkową motywację przed kolejnym sezonem. Dlatego trzeba przestać płakać, że spadamy do Ligi Europy a szukać w tym plusów. VeB

67

Dest lepszego nauczyciela nie mógł sobie wymarzyć.

Zobacz wszystkie

67

Dest lepszego nauczyciela nie mógł sobie wymarzyć.

26

Na ten moment Ansu to chyba jedyna nasza nadzieja

13

Czy tylko ja zauważyłem, że w ostatnim czasie w wielu artykułach są błędy słowne? Tak jak np. w tym "dalej będą się ze sobą "wspierać" zamiast "spierać".

8

Sergi Roberto powinien odejść z Barcelony już jakieś 3-4 lata temu. Nie wiem po co trzymać takiego zawodnika który jest rzucany po każdej możliwej pozycji i nie wydaje mi się żeby to było spowodowane tym, że jest zawodnikiem "wszechstronnym" prędzej" zapchaj dziurą". Miał kilka dobrych momentów ale to zdecydowanie za mało jak na taki klub. Mecz z Athletikiem tylko po raz kolejny potwierdził, że to nie jego poziom. Asysta na tzw. "farcie"

4

Jedyny słuszny wybór. Może za szybko ale tylko Ansu zasługuje na ten numer.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?