0

Nie mam nic do Benzemy ale sa lepsi od niego ale nie jest wart 100mln. Jak mialbym wybierac to wolalbym do barcy Souze z Ajaxu.A tak wogule to slyszalem ze barca chce pozyskac z Interu Mediolan Julio Ricardo Cruza mam nadzieje ze to tylko pogloski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?