ja opchnął bym Keite za Fabregasa dalej pozbył bym się Henrego a na jego flanie fruwał by Pedro ostateczne wotum zaufania dla Ibry w tym sezonie i to wszystko. Cesc grał by na zmiane w trójkącie (Cesc,Xavi,Iniesta). Jeffren Dos Santos na wexlare w razie słabszej dyspozycji w danym dniu... więcej nic trzeba no może asekuracyjnie na prawą stronę obrony znaleźć kogoś w razie kontuzji Alvesa
tego sędziego powinni wyj... do klasy okręgowej to był kabaret co on gwizdał nasi cały czas byli faulowani i prowokowani a sedzia nic nie gwizdał a jak tych pseudo piłkarzyków tylko ktoś lekko popchnął to odrazu sie przewracali i symulowali do tego sędzia reagował jak mu tłum dyrygował nie podołał ciec ten mecz to był sędziowski kabaret
gdy byśmy mieli rooneya u nas na szpicy to każda drużyna na świecie mogła by się kłaść na murawę przed meczem ten gość jest niewiarygodnie zawzięty i silny ma niesamowite uderzenie no i biega w szerz i wzdłuż boiska
Komentarze
0
ja opchnął bym Keite za Fabregasa dalej pozbył bym się Henrego a na jego flanie fruwał by Pedro ostateczne wotum zaufania dla Ibry w tym sezonie i to wszystko. Cesc grał by na zmiane w trójkącie (Cesc,Xavi,Iniesta). Jeffren Dos Santos na wexlare w razie słabszej dyspozycji w danym dniu... więcej nic trzeba no może asekuracyjnie na prawą stronę obrony znaleźć kogoś w razie kontuzji Alvesa
0
powiedzmy sobie szczerze gdyby nie Katalończycy to Hiszpanie nie grali by tak efektownie i skutecznie po rekach całowac a nie szydzić
0
Visca el BARCA Visca el Catalunya!!!!
0
co za debilny artykuł ktoś opublikował w dailymirror??
ten news jest żenujący
0
co do Zlatana to moim zdaniem totalny niewypał tak jak Chygry
0
tego sędziego powinni wyj... do klasy okręgowej to był kabaret co on gwizdał nasi cały czas byli faulowani i prowokowani a sedzia nic nie gwizdał a jak tych pseudo piłkarzyków tylko ktoś lekko popchnął to odrazu sie przewracali i symulowali do tego sędzia reagował jak mu tłum dyrygował nie podołał ciec ten mecz to był sędziowski kabaret
0
chciał bym tych 2 panów w klubie obaj są młodzi nietuzinkowi i bardzo młodzi mieli bysmy z nich pożytek przez kilka dobrych lat:)
0
Dla mnie Xavi w tej rundzie wymiata mam nadzieję że tak będzie do końca sezonu poklony dla ciebie
0
Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo Leo!!!!
0
gdy byśmy mieli rooneya u nas na szpicy to każda drużyna na świecie mogła by się kłaść na murawę przed meczem ten gość jest niewiarygodnie zawzięty i silny ma niesamowite uderzenie no i biega w szerz i wzdłuż boiska
Rooney
Pedro Messi
ale byłby napad:)