15 marca 2013, 12:56
0
czemu nie było od razu losowania par półfinałowych ? przeciez zawsze bylo losowane od razu pary półfinałowe ?
10 lipca 2012, 12:48
mój typ to oriol romeu, jeśli faktycznie mamy ta klauzurę odkupienia go z chelsea to bym to wykorzystał bez wahania.
19 maja 2012, 14:38
plaster każdy symuluje, w kazdej druzynie znajdziesz symulantów, najglosniej szczekaja kibice realu a ronaldo di maria ozil nie są wcale gorsi ...
8 maja 2012, 15:41
@gonai on juz podpisal 2 letni kontrakt ze spartakiem moskwa :)
28 kwietnia 2012, 12:34
nie wierze ze to wszystko się dzieje :( naprawdę :(
14 sierpnia 2010, 21:34
zaraz sie wku***e !!! przychodze zjebany po treningu a mecu nie ma!!
18 sierpnia 2010, 12:50
jak bym mógł to też bym tam z nimi chętnie po świętował :) zwycięstwo w SPH :) ale troszkę za daleko mam:(
16 maja 2010, 22:05
sergio zabawia dzieci :D haha :)
5 grudnia 2009, 23:28
dajesz pedro ogien tam teraz przez to 20 min dajesz !!
14 sierpnia 2010, 21:35
no maja chłopaki szczęście ze włączyli meczyk mi bo bym chyba dzisiaj wszystko rozniósł :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
czemu nie było od razu losowania par półfinałowych ? przeciez zawsze bylo losowane od razu pary półfinałowe ?
0
mój typ to oriol romeu, jeśli faktycznie mamy ta klauzurę odkupienia go z chelsea to bym to wykorzystał bez wahania.
0
plaster
każdy symuluje, w kazdej druzynie znajdziesz symulantów, najglosniej szczekaja kibice realu a ronaldo di maria ozil nie są wcale gorsi ...
0
@gonai on juz podpisal 2 letni kontrakt ze spartakiem moskwa :)
0
nie wierze ze to wszystko się dzieje :( naprawdę :(
0
zaraz sie wku***e !!! przychodze zjebany po treningu a mecu nie ma!!
0
jak bym mógł to też bym tam z nimi chętnie po świętował :) zwycięstwo w SPH :) ale troszkę za daleko mam:(
0
sergio zabawia dzieci :D haha :)
0
dajesz pedro ogien tam teraz przez to 20 min dajesz !!
0
no maja chłopaki szczęście ze włączyli meczyk mi bo bym chyba dzisiaj wszystko rozniósł :D