adammessi
Dołączył/a: październik 2010
Jaworzyna Śląska
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie rozumiem cię jaka kontuzja ręki ?
0
Oglądałem pogode i muwili że w Madrycie bardzo zimno niby aż -8
0
ALE JA KOCHAM TĄ STRONE VeB!!!
0
Tah być może i masz racje w sprawie Thiago ale on jest młody i się rozwija zobaczysz że za kilka lat będzie regularnie grał w pierwszym składzie
0
Dawać mi tu Songa do pierwszego składu
0
Powerade masz całkowitą racje że trudno jest doruwnać Federerowi zdobył już wiele tytułuw i nie można zapominać że maj już trochę lat a dalej trzyma forme. Roger jesteś wielki
0
"Daro2" chyba chciałeś powiedzieć real w grupie śmierdzi.
0
Nie ma się co przejmować superpucharem to był jednorazowy wyczyn jestem pewny że to nie będzie miało wpływu na lige, Iniesta jeszcze pokaże tym z realu wsypując im bramke.
0
Musze zdobyć namiary na ziomka "Fernando Torres" jak mu wparuje na chate to odrazu zmieni nick na "Leo Messi"
0
Torres na ch.j ty przebywasz na tej stronie nobku głupi skoro jesteś za realem to tam pisz swoje komentarze.
0
Ja tam jestem zadowolony z losowania i bardzo szczęśliwy za nagrodę którą zdobył Iniesta aż się wzruszyłem a przy okazji "stopa" miałeś racje z tą miną krystyny mało się nie popłakał już myślałem że wyrwie to tą nagrode Inieście i spi...oli. A ty tibijczyk999 weź wyjdź z tej strony bo ci krzywde zrobie pasożycie
0
Jestem załamany postawą obrony może gdyby był Adriano to był by inny mecz, ale się wkur...em że ch.j no ale nie można wygrywać wiecznie VeB
0
Masakra co się z nimi dzieje siedzę przed telewizorem osrany i obgryzam paznokcie z nerwów
0
Visca el Barca VS puto madryt
0
Chyba ich poj...ło Dawid jest naszym kluczowym zawodnikiem
0
My tutaj skromne 8:0 a Real nie tak dawno z benfiką 2:5. VeB
0
Po odejściu Puyola i Xaviego myślem że opaske kapitana powinien przejąć ktoś bardziej doświadczony jak Valdes albo Masherano, uważam że messi jest za bardzo spokojny na boisku a Valdes umiał by podrzeć na zawodnikuw co motywowało by ich bardziej, bez obrazy dla Messiego.
0
Ja nie mogę się doczekać meczu towarzyskiego z manchesterem united
0
Nie rozumiem kibiców realu którzy zakładają konto na stronie barcy tylko po to by się śmiać z naszej drużyny mimo iż wiedzą że jesteśmy lepsi od nich, przykład Barcelonista132. Viva el Barca
0
to będzie naprawde trudny mecz , ale najważniejsze są 3 punkty.
0
no naprawdę niezłe. Oby więcej takich
0
Ja tam chcę Inter.By był niezły rewanż, za poprzednią LM.Tylko że tym razem my byśmy wygrali.
0
http://www.vipcanals.org/ch1.html