0

nie rozumiem cię jaka kontuzja ręki ?

0

Oglądałem pogode i muwili że w Madrycie bardzo zimno niby aż -8

0

ALE JA KOCHAM TĄ STRONE VeB!!!

0

Tah być może i masz racje w sprawie Thiago ale on jest młody i się rozwija zobaczysz że za kilka lat będzie regularnie grał w pierwszym składzie

0

Dawać mi tu Songa do pierwszego składu

0

Powerade masz całkowitą racje że trudno jest doruwnać Federerowi zdobył już wiele tytułuw i nie można zapominać że maj już trochę lat a dalej trzyma forme. Roger jesteś wielki

0

"Daro2" chyba chciałeś powiedzieć real w grupie śmierdzi.

0

Nie ma się co przejmować superpucharem to był jednorazowy wyczyn jestem pewny że to nie będzie miało wpływu na lige, Iniesta jeszcze pokaże tym z realu wsypując im bramke.

0

Musze zdobyć namiary na ziomka "Fernando Torres" jak mu wparuje na chate to odrazu zmieni nick na "Leo Messi"

0

Torres na ch.j ty przebywasz na tej stronie nobku głupi skoro jesteś za realem to tam pisz swoje komentarze.

0

Ja tam jestem zadowolony z losowania i bardzo szczęśliwy za nagrodę którą zdobył Iniesta aż się wzruszyłem a przy okazji "stopa" miałeś racje z tą miną krystyny mało się nie popłakał już myślałem że wyrwie to tą nagrode Inieście i spi...oli. A ty tibijczyk999 weź wyjdź z tej strony bo ci krzywde zrobie pasożycie

0

Jestem załamany postawą obrony może gdyby był Adriano to był by inny mecz, ale się wkur...em że ch.j no ale nie można wygrywać wiecznie VeB

0

Masakra co się z nimi dzieje siedzę przed telewizorem osrany i obgryzam paznokcie z nerwów

0

Visca el Barca VS puto madryt

0

Chyba ich poj...ło Dawid jest naszym kluczowym zawodnikiem

0

My tutaj skromne 8:0 a Real nie tak dawno z benfiką 2:5. VeB

0

Po odejściu Puyola i Xaviego myślem że opaske kapitana powinien przejąć ktoś bardziej doświadczony jak Valdes albo Masherano, uważam że messi jest za bardzo spokojny na boisku a Valdes umiał by podrzeć na zawodnikuw co motywowało by ich bardziej, bez obrazy dla Messiego.

0

Ja nie mogę się doczekać meczu towarzyskiego z manchesterem united

0

Nie rozumiem kibiców realu którzy zakładają konto na stronie barcy tylko po to by się śmiać z naszej drużyny mimo iż wiedzą że jesteśmy lepsi od nich, przykład Barcelonista132. Viva el Barca

0

to będzie naprawde trudny mecz , ale najważniejsze są 3 punkty.

0

no naprawdę niezłe. Oby więcej takich

0

Ja tam chcę Inter.By był niezły rewanż, za poprzednią LM.Tylko że tym razem my byśmy wygrali.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?