0

Choć Eto'o to dla mnie obecnie najlepszy środkowy napastnik świata to Henry jest od niego lepszy. A raczej, był w szczytowej formie.. już pewnie do takiej nie powróci, ale i tak to świetny piłkarz:)

0

Coś słabiutka ta gra jak na razie...

0

Nie ma sprawy ;)

0

Barca TV lepsza jakość i po ang, ale mnie się troszkę przycina, a ten płynnie chodzi. No i te hiszpańskie emocje;D

0

0

Na Justinie jest parę kanałów na których powinna być Barca:D Wejdzie po prostu ze strony głównej w sports. I bez problemu można znaleźć. Jest nawet Barca TV , ale np XSport płynniej raczej chodzi i jest po hiszpańsku:)

0

Nareszcie najlepszy możliwy skład :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?