adam.bar
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jest możliwość aby w serwisie były wstawiane linki do bramek zdobywanych przez Barçe Atletic?? Byłoby miło zobaczyć wyczyny drugiej drużyny.
Pozdrawiam
0
Wpisz "klucze digitv" w google i wejdz na 5 strone która sie pojawi.
pozdrawiam i miłego oglądania.
0
jak chcecie pooglądać to ustawicie antenki na intelsata 1W klucze są dostępne w sieci na Digitv i włączać sportklub (hungary) (12.527 H 27500 3/4)
pozdro
0
Fajnie ze mecz bedzie na TV3. Prawie każdy będzie mógł w Polsce oglądnąć.
0
o co chodzi z tymi procentami głowsów?? suma wszystkich daje 100%??
0
tak na marginesie to dzisiaj jest 48 rocznica urodzin Diego
0
nie wydaje mi sie. jak kogos kupic to skrzydlowego
0
premiere tez transmituje
0
"Oczywistym jest jednak, że zmęczenie mięśni Messiego, który w trakcie meczu przebiegnie więcej kilometrów, niż np. Gerard Pique." czegos tu chyba brakuje, albo jest zla forma. no chyba ze chodzilo tylko o to ze miesnie Messiego beda bardziej zmeczone.
0
jak zaczal nie majac 21 lat to moze grac
0
3:3 będzie :D