27 sierpnia 2011, 13:03
0
Culés95 Chyba nie... Przeczytaj co Ma Milan napisane na swoich koszulkach to wtedy zrozumiesz. Co nie zmienia faktu ze jesteście Teraz najlepsza ekipą :)
26 sierpnia 2011, 22:03
Ja Cule Hmmmm Ciekawe... nie zgadzam się z Tobą. Zero szacunku dla najbardziej utytułowanego klubu w Europie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Culés95
Chyba nie... Przeczytaj co Ma Milan napisane na swoich koszulkach to wtedy zrozumiesz. Co nie zmienia faktu ze jesteście Teraz najlepsza ekipą :)
0
Ja Cule
Hmmmm Ciekawe... nie zgadzam się z Tobą. Zero szacunku dla najbardziej utytułowanego klubu w Europie.
0
Ja Cule
Hmmmm Ciekawe... nie zgadzam się z Tobą. Zero szacunku dla najbardziej utytułowanego klubu w Europie.
0
Culés95
Chyba nie... Przeczytaj co Ma Milan napisane na swoich koszulkach to wtedy zrozumiesz. Co nie zmienia faktu ze jesteście Teraz najlepsza ekipą :)