acid_drinker
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja uważam że czas Leo w Barcelonie dobiegł końca. Ciągłe fochy o kontrakt plus zerowe zaangażowanie w defensywie.
0
być może ale swoim notorycznym nurkowaniem i teatralnym "jojczeniem" ,które ma przesłonić jego słabą grę w tym sezonie na takie traktowanie przez arbitrów CAŁKOWICIE SOBIE ZASŁUŻYŁ !
0
kiedy losowanie 1/8 ?
0
oooo czyżby Leo się odfochował? Znając włodarzy Barcelony teraz zainicjują akcję "Ciesz się razem z Leo" Kapitalny piłkarz, denny i zerowy kapitan :) VeB!
4
szczeli? ja pierd***
2
rety...napisze ostatni raz. Piłkarzy rozlicza się TYLKO I WYŁĄCZNIE na podstawie tego co prezentują na boisku. Bo to ich PRACA. A po niej mogą robić co im się żywnie podoba. A może on nie ma szacunku do Realu? No i ch** jego sprawa. Ma do tego prawo. Świetoszki....błagam nie róbcie wrażenia że drużyna Barcelony to jacyś wybrańcy...mesjasze buhahahahaha
5
rzygam tymi pseudopompatycznymi hasłami typu "więcej niż klub" ble ble ble....ludzie to nie jest zakon tylko klub piłkarski. To co piłkarze robią poza boiskiem jest ich prywatna sprawą i nam CH** do tego. Nie róbmy z Barcy i siebie jakiś przygłupawych świętoszków. Beznadziejny artykuł
0
Franiu....sprzedaŻy !!!
6
widze ze akcja pt "masowe spuszczanie sie nad Tottim " rozpoczeta ehhhh
1
widze że spuszczanie się na Tottim trwa w najlepsze. Nie przeszkadzam zatem...
0
SUAREZILLA przynajmniej wiesz kim jesteś
0
masowe spuszczanie sie nad Gerrardem czas zacząć
1
odwaŻnie !!!!
1
o mało sie nie popłakałem buhahaha jedni drugich nie lubią proste
1
a w czym niby ma pomoc Barcelonie twoje skupienie bo nie lapie?
1
Mourinho zawsze madrze prawi
0
0
Rety... spotkać inteligentny komentarz na tej stronie to rzadkość ale jak widać i to się zdarza
0
słaby i tendencyjny artykuł, ślepego fanatyka Barcelony. Miał być patos a wyszło śmiesznie i dziecinnie. Żałosna decyzja klubu, który zwyczajnie zlekceważył polskich fanów. Duży minus dla Barcelony
0
łaski mu nie robicie, zresztą czy oszukiwał czy nie rozlicza się go jako piłkarza a nie człowieka. On ma strzelac bramki a nie być uczciwym człowiekiem. Rosell i ta jego śmieszna świetoszkowatosc..
0
a co ma do rzeczy ze jest religijny?? co ma jakis tam bóg do piłki/???
0
solennie przyrzekam - jeśli uda sie i Barca NIE kupi Neymara to przez 2 tygodnie nie piję !
0
co świr....żeby tak wypowiadać się o najlepszym trenerze na świecie....ja pierd****
0
wielki profesjonalista i najlepszy trener na globie
0
rety co za ulga że już nie tylko ja zauważam że Xavi bredzi na stare lata, jego wypowiedzi są po prostu przygłupawe
0
Lubie Rysia wiec nie podczepiaj sie pod niego. co tu duzo mówic - reprezentujesz biede
0
messiout
taaaa za to my jesteśmy murowanymi faworytami hehehe....
Bardzo szanuje Xaviego ale jego wyowiedzi często gęsto są przygłupawe
0
Fabregas, żenada, najpierw próbował być D. Alvesem 2 czyt. teatr przez duże TE i wymusić rzut karny po czym w innej sytuacji upadając kopnął rywala który nastąpił mu na noge (nalezało sie delikatnie mówiac) Żenada cesku Żenada
0
rety bez przesady, koles gra zajebiście ale nie jestem jakims gejem zeby czuc potrzebe przytulenia go
0
Jose jak zawsze gada madrze, szczerze i nikomu nie słodzi - po prostu kawa na ławe.