O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 138
  • Polecenia 0

Komentarze

0

nie pamietacie juz jak barca potraktowala go po wygranym dwumeczu w lidze mistrzow? teraz sie nie dziwcie, ze tak gada ;p

0

franka tez tak kochaliscie wszyscy, a jak przyszedl gorszy sezon to odrazu do zwolnienia, ludzie nie piszcie takich glupot prosze was. Przyjdzie jeden slabszy sezon, potem drugi i 3/4 bedzie chcialo zeby Pep odszedl ;p

0

Dla mnie ciezko powiedziec kto jest najlepszym bramkarzem na swiecie, bo ogladam tylko mecze hiszpanskiej, angielskiej, czasami wloskiej i niemieckiej ligi. Na moje oko, casillas jest jakies pare poziomow wyzej. Dla mnie uwazanie valdesa za lepszego bramkarza od casillasa to tak samo jak powiedziec, ze marcelo jest lepszy od alvesa;p To tylko moje zdanie ;p ludzie i statystyki nie graja;p

0

Defensywny pomocnik nie jest od tego zeby go bylo widac na boisku;]

0

Jak mozna o kims mowic, jaki jest, wymieniac jego cechy jak tej osoby sie wogole nie zna>

Zobacz wszystkie

0

Dlaczego nie ma newsa o faulu valdesa w lm? Ta stronka jest strasznie nieobiektywna.

0

bramkarz karnego nie broni, tylko pilkarz, zle strzela. kazdy kto gral troche w pilke to przyzna mi racje ;]

0

Blad ikera? wyrazny faul na nim, co on mial zrobic? jest duzo takich sytuacji w czasie rzutow roznych i sa odgwizywane faule na bramkarzu.

0

Mozesz mi powiedziec co jest zlego w tym, ze trener wbiega na boisko i sie cieszy, chyba nie pamietasz reakcji mou po wygranym meczy z manu w pofinale ligi mistrzow jak prowadzil jeszcze porto,

0

No w hiszpani ludize na mecze przychodza jak do teatru, ale coz taka ich mentalnosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?