Zujakovsky
Dołączył/a: sierpień 2011
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
barcwelonista
masz jakiś kompleks? :)
0
Artykuł dobry, zamyka wszystkich usta :]
0
Cristiano_Ronaldo
skoro oni nie mają jaj, to co powiesz o Realu który dostaje regularnie po 2/3 bramki? :D
0
jezu zostawcie już tego pedro.. zdarza się.
0
Barti37
wiesz czemu nie cuenca? a dlatego że nic specjalnego w meczu z osasuną nie pokazał, Pedro zjada go doświadczeniem i umiejętnościami ..
może nie jest w formie, ale to wkońcu Pedro!!!!!
0
farcanever
jakby wam sędziowie nie pomagali to byście mieli taką samą sytuacje jak ma Barca,
0
diego626
kibice realu i tak nadal sądzą że to nam sędziowie pomagają
koniec końców: Barca powinna mieć 11pkt więcej, real stracić 12..
a to oznacz 1pkt przewage Barcy.
0
ogółem gdyby zliczyć wszystkie błędu sędziów dla realu, jak i krzywdzące nas. no i żeby kibice realu nie mysleli że nie zapomniałem o prezentach dla nas na początku sezonu to i tak strata wynosiła by max 3pkt.. ale to przecież i tak sędziowie zawsze nam pomagają.
0
Panowie jak mamy wygrać ligę jak real dostaje punkty za darmo:)
najpierw z valencją brak karnego przy stanie 3-2
potem z getafe też bez karnego przy stanie 1-0
teraz z levante brak czerwonej dla ramosa, ciekawe jak by się to potoczyło. łącznie real 6 punktów do przodu...
0
madrytczyk
Może i z getafe wygrał, ale z Barceloną nie wygrali już od 3 sezonów w lidze :) Dziś macie szczęście drugi karny dla getafe powinien być :) I oczywiście go nie podyktował, ale to nam zawsze pomagają przecież..
0
madrytczyk
sam jesteś burak, i zobacz sobie powtórkę najpierw ramos powala na ziemie a potem jak gdyby nigdy nic strzela i kłóci się że nic nie zrobił, nawet Marca napisała że był faul, Mou was wszystkich już zaślepia..
a dziś znowu szczęście dopisuje ;)
P.S co to za mistrz hiszpani skoro nie może wygrać z Barceloną?
0
0
Koniec!! Kiedy mecz do pobrania będzie?:)
0
Będzie mecz do pobrania? Wiem już zadawałem pytanie ale po bramce przybyło komentarzy i nie mogę znaleźć mojego wpisu...;/
0
Obstawiałem 3-1 :D oby już tak było;)
0
CESC!!!!!!!!
0
Mógłby ktoś napisać kiedy ten mecz będzie do pobrania? Drugiej nie oglądam bo wszystko ścina chętnie zobacze na spokojnie :)
0
A komu się nie tnie? Przecież to jeden z wazniejszych meczów sezonu w Europie.. Każdy to ogląda.
0
Villa pewnie
0
wie ktoś może czy na cyfrowym polsacie jest jakiś niekodowany kanał na którym leci GD ? Pilne..
0
Sanchez!! ;D
0
Real ma jeszcze ciężkie mecze przed sobą... Ale na szczęście są jest Derby w Grudniu:)
0
spoko Real na 100% sie jeszcze przed derbami na kimś wyłoży ;D
0
pewnie nie..
0
No i pięknie:)
0
BAN
0
Eh ewidentny karny dla Porto. Szkoda chciałem jeszcze dogrywke zobaczyć:)
BARCA!