0

barcwelonista
masz jakiś kompleks? :)

0

Artykuł dobry, zamyka wszystkich usta :]

0

Cristiano_Ronaldo
skoro oni nie mają jaj, to co powiesz o Realu który dostaje regularnie po 2/3 bramki? :D

0

jezu zostawcie już tego pedro.. zdarza się.

0

Barti37

wiesz czemu nie cuenca? a dlatego że nic specjalnego w meczu z osasuną nie pokazał, Pedro zjada go doświadczeniem i umiejętnościami ..
może nie jest w formie, ale to wkońcu Pedro!!!!!

0

farcanever
jakby wam sędziowie nie pomagali to byście mieli taką samą sytuacje jak ma Barca,

0

diego626
kibice realu i tak nadal sądzą że to nam sędziowie pomagają
koniec końców: Barca powinna mieć 11pkt więcej, real stracić 12..
a to oznacz 1pkt przewage Barcy.

0

ogółem gdyby zliczyć wszystkie błędu sędziów dla realu, jak i krzywdzące nas. no i żeby kibice realu nie mysleli że nie zapomniałem o prezentach dla nas na początku sezonu to i tak strata wynosiła by max 3pkt.. ale to przecież i tak sędziowie zawsze nam pomagają.

0

Panowie jak mamy wygrać ligę jak real dostaje punkty za darmo:)

najpierw z valencją brak karnego przy stanie 3-2
potem z getafe też bez karnego przy stanie 1-0
teraz z levante brak czerwonej dla ramosa, ciekawe jak by się to potoczyło. łącznie real 6 punktów do przodu...

0

madrytczyk

Może i z getafe wygrał, ale z Barceloną nie wygrali już od 3 sezonów w lidze :) Dziś macie szczęście drugi karny dla getafe powinien być :) I oczywiście go nie podyktował, ale to nam zawsze pomagają przecież..

0

madrytczyk

sam jesteś burak, i zobacz sobie powtórkę najpierw ramos powala na ziemie a potem jak gdyby nigdy nic strzela i kłóci się że nic nie zrobił, nawet Marca napisała że był faul, Mou was wszystkich już zaślepia..
a dziś znowu szczęście dopisuje ;)

P.S co to za mistrz hiszpani skoro nie może wygrać z Barceloną?

0

0

Koniec!! Kiedy mecz do pobrania będzie?:)

0

Będzie mecz do pobrania? Wiem już zadawałem pytanie ale po bramce przybyło komentarzy i nie mogę znaleźć mojego wpisu...;/

0

Obstawiałem 3-1 :D oby już tak było;)

0

CESC!!!!!!!!

0

Mógłby ktoś napisać kiedy ten mecz będzie do pobrania? Drugiej nie oglądam bo wszystko ścina chętnie zobacze na spokojnie :)

0

A komu się nie tnie? Przecież to jeden z wazniejszych meczów sezonu w Europie.. Każdy to ogląda.

0

Villa pewnie

0

wie ktoś może czy na cyfrowym polsacie jest jakiś niekodowany kanał na którym leci GD ? Pilne..

0

Sanchez!! ;D

0

Real ma jeszcze ciężkie mecze przed sobą... Ale na szczęście są jest Derby w Grudniu:)

0

spoko Real na 100% sie jeszcze przed derbami na kimś wyłoży ;D

0

pewnie nie..

0

No i pięknie:)

0

BAN

0

Eh ewidentny karny dla Porto. Szkoda chciałem jeszcze dogrywke zobaczyć:)

BARCA!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?