8 kwietnia 2012, 23:22
0
Guaita!!!!!
19 marca 2012, 17:23
To wygląda optymistycznie, jednak trzeba pamiętać że należy również wygrywać, a nie do końca sezonu czekać na potknięcia Realu.
19 marca 2012, 15:09
"Bo futbol to nie wszystko. Gracias Madrid!"
14 lutego 2012, 19:58
Adriano? Hmm...
15 grudnia 2011, 15:35
Trzymaj się VILLA!!!! Mam nadzieje ze wróci na finał LM...
10 grudnia 2011, 23:25
Haha a kto pisał że Fabregas jest nie widoczny???? Visca el fabregas!!!
7 listopada 2011, 18:09
Pathim Na Sportklubie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Guaita!!!!!
0
To wygląda optymistycznie, jednak trzeba pamiętać że należy również wygrywać, a nie do końca sezonu czekać na potknięcia Realu.
0
"Bo futbol to nie wszystko. Gracias Madrid!"
0
Adriano? Hmm...
0
Trzymaj się VILLA!!!! Mam nadzieje ze wróci na finał LM...
0
Guaita!!!!!
0
Haha a kto pisał że Fabregas jest nie widoczny???? Visca el fabregas!!!
0
To wygląda optymistycznie, jednak trzeba pamiętać że należy również wygrywać, a nie do końca sezonu czekać na potknięcia Realu.
0
"Bo futbol to nie wszystko. Gracias Madrid!"
0
Pathim
Na Sportklubie.