Zip

1

Przykro to pisać, ale Messi to nawet CA nie zdobędzie :|
Moim zdaniem powinni pomieszać trochę starą gwardię z młodymi, ambitnymi graczami + ogarnięty trener do tego. Może wtedy by pykło?
Bo przykro się patrzy i nie piszę tego po obejrzeniu 20min dzisiejszego sparingu, a po kilkunastu meczach tej repki. :(

Zip

1

Ktoś coś z linkiem do Argentyna-Wenezuela? :|
@edit już mam, poratować?

Zip

2

Avatar i nick gościa zobowiązują XD

Zip

0

To są suche dane poszczególnych zawodników na danych pozycjach. Akurat z tego wynika, że na każdej pozycji w różnych zespołach indywidualni gracze wykrecają lepsze statystyki (które to pod uwagę bierze OPTA) niż gracze Juve. Co nie zmienia faktu, że jako kolektyw Juve jest w innej lidze niż wszystkie pozostałe zespoły.

Zip

16

A szkoda, że mało ludzi bierze ich na poważnie.

Zip

0

Belmondziak na propsie

Zip

4

I gdzie nie wejdę, to płacz, że żadnego zawodnika Juve. Jak dla mnie spoko wybrali.
Polecam doczytać ogólnie jak kompletuja tę 11.

Zip

25

A dla mnie fajnie to wygląda. Jak taki pazur. Coś czuję, że Suarez idealnie by w nich brameczki ładował xD

Zip

0

Warto zaznaczyć, że mecz zakończył się remisem xD

Zip

0

United - Barca, awans Barca
Ajax - Porto, awans Ajax
City - Juve, awans City
Liverpool - Tottenham, awans Totki.

Byłbym wniebowziety takim podziałem, ale znając życie nic się nie będzie zgadzac xD

Zip

20

Byłoby pięknie, ale zawieszenia nie będzie.

Zip

6


Barca - Ajax, oj ale by taki finał przytulił w towarzystwie 6paka, jeffa i jakiejś pizzy :o

Zip

5

Czytając teraz niektóre umoralniające komentarze, bardzo się cieszę, że oglądając mecz nie wchodzę tu. LR podczas meczu to największe rakowisko w Polsce niestety :|

Zip

0

Ponad 10 na korzyść pięknego, no nieźle :o

Zip

0

Wie ktoś ile asyst ma Messi, a ile Ronaldo w LM? I kto ma najwięcej?

Zip

3

To kto wygra na zawodnika kolejki LM? Znowu będzie głosowanie?
Jak tak, to jazda na Messiego! :)

Zip

2

JAZDA PANOWIE!!!!!!!!!!!


https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/53745117_2592526110776055_2195237868945801216_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=cd861df16db521fa5960fcebc03aa719&oe=5D198764


Obym nie musiał wyrwać bana dzięki temu Panowi, jak w finale Real-Liverpool po pamiętnym komentarzu z Ramosem xD


VAMOS AAAA

Zip

20

Raków ograł raków xd

Zip

0

Taktyk newonce

Zip

15

Zawsze mnie dziwią drużyny, które wygrają pierwsze spotkanie 1 lub 2 bramkami i potem głęboka defensywa, praktycznie w swoim polu karnym. Przecież to jest skandal, że nie oddali nawet 1 celnego strzału. I nie dlatego, że Juve im nie pozwoliło, tylko nastawienie. Porażka.
Oby dzisiaj nasi wygrali..

Zip

5

Oby się nie okazało, że to nie Real był ciagniety przez te lata, a Cr xD

Jazda Atleti!!

Zip

2

Może po prostu spodziewał się, że na koniec przewaga między 1 a 2 miejscem będzie wynosiła 5-15 pkt, a nie kurna już teraz mistrz, oezu

Zip

0

Pomóżcie znaleźć (może być netflix) jakąś zwariowana, może nawet debilna komedie, albo pokrexony thriller, może być hiszpański ale nie z tych bardziej znanych. Help

Zip

0

2 Polaków niestety.

Zip

1

XD.

Zip

0

Na nsport leci właśnie druga połowa. Przeżyjmy to jeszcze raz :D

Zip

0

Na pewno nie po polsku xd

Zip

6

Gdyby to byli kibice Barcelony obrazający kogokolwiek z Madrytu, to pewnie dowaliliby nam zakaz stadionowy na kilka spotkań. A tak to pewnie mala kara finansowa.. Albo i nic :D

Zip

2

I tu i tu można było gwizdnąć.

Zip

8

Dabym Ci w pysk, że nie napisałeś tego przed meczem, albo chociaż w połowie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?