Zip
Dołączył/a: luty 2014
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przykro to pisać, ale Messi to nawet CA nie zdobędzie :|
Moim zdaniem powinni pomieszać trochę starą gwardię z młodymi, ambitnymi graczami + ogarnięty trener do tego. Może wtedy by pykło?
Bo przykro się patrzy i nie piszę tego po obejrzeniu 20min dzisiejszego sparingu, a po kilkunastu meczach tej repki. :(
1
Ktoś coś z linkiem do Argentyna-Wenezuela? :|
@edit już mam, poratować?
2
Avatar i nick gościa zobowiązują XD
0
To są suche dane poszczególnych zawodników na danych pozycjach. Akurat z tego wynika, że na każdej pozycji w różnych zespołach indywidualni gracze wykrecają lepsze statystyki (które to pod uwagę bierze OPTA) niż gracze Juve. Co nie zmienia faktu, że jako kolektyw Juve jest w innej lidze niż wszystkie pozostałe zespoły.
16
A szkoda, że mało ludzi bierze ich na poważnie.
0
Belmondziak na propsie
4
I gdzie nie wejdę, to płacz, że żadnego zawodnika Juve. Jak dla mnie spoko wybrali.
Polecam doczytać ogólnie jak kompletuja tę 11.
25
A dla mnie fajnie to wygląda. Jak taki pazur. Coś czuję, że Suarez idealnie by w nich brameczki ładował xD
0
Warto zaznaczyć, że mecz zakończył się remisem xD
0
United - Barca, awans Barca
Ajax - Porto, awans Ajax
City - Juve, awans City
Liverpool - Tottenham, awans Totki.
Byłbym wniebowziety takim podziałem, ale znając życie nic się nie będzie zgadzac xD
20
Byłoby pięknie, ale zawieszenia nie będzie.
6
Barca - Ajax, oj ale by taki finał przytulił w towarzystwie 6paka, jeffa i jakiejś pizzy :o
5
Czytając teraz niektóre umoralniające komentarze, bardzo się cieszę, że oglądając mecz nie wchodzę tu. LR podczas meczu to największe rakowisko w Polsce niestety :|
0
Ponad 10 na korzyść pięknego, no nieźle :o
0
Wie ktoś ile asyst ma Messi, a ile Ronaldo w LM? I kto ma najwięcej?
3
To kto wygra na zawodnika kolejki LM? Znowu będzie głosowanie?
Jak tak, to jazda na Messiego! :)
2
JAZDA PANOWIE!!!!!!!!!!!
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/53745117_2592526110776055_2195237868945801216_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=cd861df16db521fa5960fcebc03aa719&oe=5D198764
Obym nie musiał wyrwać bana dzięki temu Panowi, jak w finale Real-Liverpool po pamiętnym komentarzu z Ramosem xD
VAMOS AAAA
20
Raków ograł raków xd
0
Taktyk newonce
15
Zawsze mnie dziwią drużyny, które wygrają pierwsze spotkanie 1 lub 2 bramkami i potem głęboka defensywa, praktycznie w swoim polu karnym. Przecież to jest skandal, że nie oddali nawet 1 celnego strzału. I nie dlatego, że Juve im nie pozwoliło, tylko nastawienie. Porażka.
Oby dzisiaj nasi wygrali..
5
Oby się nie okazało, że to nie Real był ciagniety przez te lata, a Cr xD
Jazda Atleti!!
2
Może po prostu spodziewał się, że na koniec przewaga między 1 a 2 miejscem będzie wynosiła 5-15 pkt, a nie kurna już teraz mistrz, oezu
0
Pomóżcie znaleźć (może być netflix) jakąś zwariowana, może nawet debilna komedie, albo pokrexony thriller, może być hiszpański ale nie z tych bardziej znanych. Help
0
2 Polaków niestety.
1
XD.
0
Na nsport leci właśnie druga połowa. Przeżyjmy to jeszcze raz :D
0
Na pewno nie po polsku xd
6
Gdyby to byli kibice Barcelony obrazający kogokolwiek z Madrytu, to pewnie dowaliliby nam zakaz stadionowy na kilka spotkań. A tak to pewnie mala kara finansowa.. Albo i nic :D
2
I tu i tu można było gwizdnąć.
8
Dabym Ci w pysk, że nie napisałeś tego przed meczem, albo chociaż w połowie!