Według mnie powinien zostać stary prezes jest według mnie lepszy. Przecierz od tych "arabów" dostajemy spory hajs a czasy kiedy wychowankowie stanowili "całą" drużyne to już przeszłoś i już nie wrócą a w tych czasach hajs jest bardzo ważnym elementem.
Komentarze
1
jak chcesz to zobacz
http://hd-stream.pw/eleven.html
0
http://hd-stream.pw/eleven.html :)
0
ja nie zapłaciłem i jest spoko ale kolega ogląda za 1,23 i ma więc nwm ja wole tak normalnie oglądać
0
http://hd-stream.pw/eleven.html prosze
0
http://hd-stream.pw/eleven.html mecz
5
one są lepsze niż do koszulek meczowych na przyszły sezon
3
Fajna Wolę tą niż tamte dwie
3
Ja już wolałbym żeby Barcelonie stroje produkował Adidas bo jak pacze na stroje na przyszły sezon to mi się chce zwrócić obiad
2
Chciałbym taki nagłówek po finale w Berlinie że Barcelona zwycięscą ligi mistrzów
1
Według mnie powinien zostać stary prezes jest według mnie lepszy. Przecierz od tych "arabów" dostajemy spory hajs a czasy kiedy wychowankowie stanowili "całą" drużyne to już przeszłoś i już nie wrócą a w tych czasach hajs jest bardzo ważnym elementem.