Zielony1992
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zawiercie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dajcie spokoj Pep sie zachowuje jak ksiaze na poczatku chce go za kazda cene a jak juz gra to sprzedaje w nastepnym sezonie ,nie chce dostać bana , ale na prawde to jest irytujace i zalosne
0
jak go sprzedadzą ,do Guardioli będe miał wielki uraz , on pewnie pojdzie za 25 mln , jak dla mnie to nawet bym sie nie zgodzil na rozmowe z tym łysym Ch****
0
mam nadzieje że często będziemy oglądać Davida i Zlatana razem w 1 jedenastce ... :)
0
niech sie ten zarzad ogarnie wkoncu , bo widać że się bardzo stara a oni podcinaja mu skrzydla tymi zalosnymi negocjacjiami ,ten łysoł pewnie by chcial go za darmo i do tego zeby pensje barcelona placila
0
odwal się od Zlatana ,on wygląda jak z rodziny Admamsów ;p
0
dawz
narazie to był najjaśniejszym punktem dróżyny w pre-sezonie
0
A co z Hlebem ? co z Caceresem ? jak zostana na kolejny sezon to będzie nielogiczne
0
ręce opadają, nic dziwnego że Barcelona traci szacunek w Europie jak tak traktuje piłkarzy o takiej klasie jak Zlatan, on powinien zostać i strzelać!! a oni go wyporzyczają , nie wiem na co i po co.Widać że Guardiola ma gówno do powiedzenia , robi się 2 Real
0
z reszta ktoś musi kosić i niszczyć takich zawodników jak Ronaldo,Ozil,czy Higuaina ;)
0
CAminero
już pokazali młodzi w 1 meczu z Sevilla , to wyobraź co by było w lm z Chelsea
0
Kaadell
jedyni wychowankowie Realu Madryt pierwszego składu to :
-Casillas
-Adan (rezerwa rezerwy)
-Arbeloa ( odkupiony)
-Granero (odkupiony)
nie rośmieszaj mnie , na tym samymy etapie ... widać własnie :)
0
dzisiaj się obudziłem i sobie tak pomyślałem ... kontuzja Sergio w półfinale ligi mistrzów z Chelsea i jego rezerwowym jest Oriol Romeu ... czy ktoś w ogóle wierzy że on da radę ?
0
nie ma to jak sprzedać takiego zawodnika jak Toure i wzamian za niego wzmocnić skład ... Dos Santosem ...
0
Ten Chanturia jest w ch dobry, o Rochinie już nie wspomne
0
ciota , łudzi się że coś osiągnie, rozumiem jego przywiązanie do klubu , ale za rok będzie piłkarzem Barcelony , a tak to by mógł bardzo pomóc dróżynie
0
żaden obrońca nie ma tak precyzyjnych przerzutów jak on
0
wygląda*
0
tak przyszłość Barcelony ;)
0
hleba sprzedać i kupić Copue
0
dziś mi się śniło że odszedl do Genoi w tym sezonie - koszmar !
0
pewnie napisali tak by obniżyć cene za Cesca, teraz będą udawać że nie mogą wydać więcej na niego niż 40 mln
0
wywalili go bo jest za wolny i daje sie ogrywać , ale jego statystyk może pozazdrościć nie jeden zawodnik z górnej półki.Dziękuje , że mogłem oglądać twoje wspaniałe wrzutki do przodu i piękne strzały z rzutów wolnych ale nadszedł już jego czas ,teraz młodzi przejmą jego role
0
wychodzi na to że będzie zmiennikiem dla ....
-Villi ,Maxwiela,Abidala,Daniego,Messiego ^^
0
wydaje mi się że Abidal spokojnie może grać do 35 ale nie wydaje mi się że Barcelony by z tego skorzystała
co do uzupelnienia skladu to potrzebni byli zawodnicy na pozycje :
-ŚO : wydaje się że Marquez zostanie i bd wspomagany Fontasem i Bartra
-PO: przyszedl Adriano i wszystko jasne
-Dp: wydaje się że tam będzie grał Sergio a jego zmiennikiem będzie Keita (potrafi rozegrać , ma mocny strzał z dystansu poradzi sobie , a raczej musi )
-lewy napastnik: jest Villa jest Pedro i jest Adriano
wydaje się ze Fabregas by tylko mógł przyjść wspomoc Andresa i Xaviego
0
będzie Alvesem lewej strony :) coś czuje że będzie występywał na lewym skrzydle ... dobry zawodnik ale troche bez sensu jak mamy Maxwella i Abidala
0
Pyrzo_barca
a gdzie uważasz że będzie grał Villa ?
0
będzie zmienikiem dla Villi na skrzydle
0
priorytetem jest zakup Fabregasa, i środkowego obrońce w razie odejścia Marqueza.Keita dałby rady na defensywnym pomocniku
0
wg mnie jest tak samo wypalony jak Henry
0
zabraknie : Henrego,Marqueza,Toure,Czyhryńskiego
więć ja bym kupił 1 śo , Fabregasa i LN