9 marca 2010, 20:44
0
ten jest spoko ,taki ziom;p
8 marca 2010, 13:59
on zawsze ma racje , ciekawe o jakich piłkarzach mówi , zapewne Xavi i Iniescie ,
7 marca 2010, 20:14
popieram
7 marca 2010, 20:02
Zlatan wiedział że będzie na nim wielka presja ciążyła wkońcu zastąpił ulubieńca kibiców i klub za niego zaplacil 46/ville
7 marca 2010, 17:28
hinche on sobie stwarzał 500 x wiecej sytuacji niz Zlatan 200 niewykorzystanych sytuacji i tak daje wiecej niz Zlatan
26 lutego 2010, 16:17
,,jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie" jescze 2 sezony temu był tylko rezerwowym Manchesteru chciałbym wiedzieć co Ferguson myśli o tym ;)
22 lipca 2009, 15:35
Transfery Ibrahimowicza: Malmo-->Ajax - 8 mln Ajax-Inter - 16 mln Inter-Barcelona- 50 mln + eto(35) + hleb = 85+ mln [*] A wszystko przez jednego czlowieka z Srealu
5 stycznia 2010, 15:21
czemu jescze nikt nie zalożył konta ,,Sezon08/09" :D zaraz sobie zaloze bo tak nie moze być ,na stronie Realu by by juz 4000 takich a tu nic ;(
23 lutego 2010, 23:43
tyle można napisać o tym spotkaniu z perspektywy kibica Barcelony : dobry wynik , słaba gra
8 listopada 2009, 18:39
raczej mongoł z porażeniem mozgowym ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ten jest spoko ,taki ziom;p
0
on zawsze ma racje , ciekawe o jakich piłkarzach mówi , zapewne Xavi i Iniescie ,
0
popieram
0
Zlatan wiedział że będzie na nim wielka presja ciążyła wkońcu zastąpił ulubieńca kibiców i klub za niego zaplacil 46/ville
0
hinche
on sobie stwarzał 500 x wiecej sytuacji niz Zlatan 200 niewykorzystanych sytuacji i tak daje wiecej niz Zlatan
0
,,jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie"
jescze 2 sezony temu był tylko rezerwowym Manchesteru
chciałbym wiedzieć co Ferguson myśli o tym ;)
0
Transfery Ibrahimowicza:
Malmo-->Ajax - 8 mln
Ajax-Inter - 16 mln
Inter-Barcelona- 50 mln + eto(35) + hleb = 85+ mln [*]
A wszystko przez jednego czlowieka z Srealu
0
czemu jescze nikt nie zalożył konta ,,Sezon08/09" :D zaraz sobie zaloze bo tak nie moze być ,na stronie Realu by by juz 4000 takich a tu nic ;(
0
tyle można napisać o tym spotkaniu z perspektywy kibica Barcelony :
dobry wynik , słaba gra
0
raczej mongoł z porażeniem mozgowym ;)