0

Niech przejdzie, przyda się nam!

0

Nie ma opcji.

0

Miejmy nadzieje, że ten będzie jeszcze lepszy.

0

Gitas

0

Trochę taniej

0

Najlepsza opcja:d

0

Miejmy nadzieję, że wybrał barce

0

Bardzo dobre wzmocnienie

0

Musi być nasz!!

0

Dobry gracz choć wole Silve.

0

Mi pasuje

0

Sęp na kase i tyle.:D

0

Będzie team Xavi - Iniesta - Villa. Kumple z reprezentacji.

0

Miejmy nadzieję, że będzie grał porządnie i wywalczy miejsce w "11" Barcy.

0

Bojan to super talent i powinien zostać w Katalonii.

0

Oj raczej bym zrezygnował z tego transfery. Lepiej kupić Slive.

0

Przyda sie Lahm, Ribery i Villa no i przedłużenie kontraktu z Valdesem.

0

Wow ponad 400 telefonów!

0

m.gorniak: jakos chyba pod koniec czerwca

Btw lepiej mieć klub złożony z wychowanków niż płacić wielkie sumy za zawodników i to podczas kryzusy ekonomicznego. Żal mi ich !!

0

Ribery pasuje da barcy nie do je***** realu.

0

Za takiego piłkarza warto zapłacić 35 mln euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?