Ziele313
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
T-ka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech przejdzie, przyda się nam!
0
Nie ma opcji.
0
Miejmy nadzieje, że ten będzie jeszcze lepszy.
0
Gitas
0
Trochę taniej
0
Najlepsza opcja:d
0
Miejmy nadzieję, że wybrał barce
0
Bardzo dobre wzmocnienie
0
Musi być nasz!!
0
Dobry gracz choć wole Silve.
0
Mi pasuje
0
Sęp na kase i tyle.:D
0
Będzie team Xavi - Iniesta - Villa. Kumple z reprezentacji.
0
Miejmy nadzieję, że będzie grał porządnie i wywalczy miejsce w "11" Barcy.
0
Bojan to super talent i powinien zostać w Katalonii.
0
Oj raczej bym zrezygnował z tego transfery. Lepiej kupić Slive.
0
Przyda sie Lahm, Ribery i Villa no i przedłużenie kontraktu z Valdesem.
0
Wow ponad 400 telefonów!
0
m.gorniak: jakos chyba pod koniec czerwca
Btw lepiej mieć klub złożony z wychowanków niż płacić wielkie sumy za zawodników i to podczas kryzusy ekonomicznego. Żal mi ich !!
0
Ribery pasuje da barcy nie do je***** realu.
0
Za takiego piłkarza warto zapłacić 35 mln euro