wujo444 kaszanka ma racje rueda dos santos czy jeffren to dobrzy zawodnicy a wszystkich na raz nie bedzie trzeba zmieniac bojan jest orlem jest lepszy niz nie jeden gwiazdor z premiership jak chocby lampard czy rooney gudi wcale nie jest taki slaby po prostu nie blyszczy ale zle nie gra i co do pedro to jemu trzeba dac szanse jest jeszcze keita i wielu innych
hm nikt jeszcze nie oznajmil oficjalnie jaka kwota pieniezna zostanie dodana do osoby Samuela przy tym tranferze miejmy nadzieje ze to nie bedzie az 40mln
Komentarze
0
bramkarz vv
obronca dani alves
pomocnik xavi
ofensywny pomocnik iniesta
napastnik messi
odkrycie lass albo busquets
0
wy sie przejmujecie czy wstaniecie czy nie hehe a ja sie przejmuje tym czy zdarze wrocic o 5 xD
0
o widzimy kolejny udany transfer realu czyli obrone maja juz 2 zawodnikow :D:D ale to wciaz za malo
0
tylko nie on nieeeee przeciez on na boisku nie mysli zupelnie taki ciemniak wolalbym kogos mlodszego rezerwowego bo przeciez mamy yaya
0
wujo444 kaszanka ma racje rueda dos santos czy jeffren to dobrzy zawodnicy a wszystkich na raz nie bedzie trzeba zmieniac bojan jest orlem jest lepszy niz nie jeden gwiazdor z premiership jak chocby lampard czy rooney gudi wcale nie jest taki slaby po prostu nie blyszczy ale zle nie gra i co do pedro to jemu trzeba dac szanse jest jeszcze keita i wielu innych
0
wy sie przejmujecie czy wstaniecie czy nie hehe a ja sie przejmuje tym czy zdarze wrocic o 5 xD
0
i messiego xD nie no mysle ze da pograc tym co sie bedzie dalo a z Al-Ahly juz rezerwa to jednak slabszy klub niz tottenham
0
30 tysiecy cules?? troche jakby malo w porownaniu do cristiano na bernabeu
0
hm nikt jeszcze nie oznajmil oficjalnie jaka kwota pieniezna zostanie dodana do osoby Samuela przy tym tranferze miejmy nadzieje ze to nie bedzie az 40mln
0
a wie ktos moze czy bedzie na eurosport albo eurosport2?