O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie 1116
  • Liczba komentarzy 173
  • Polecenia 336

Komentarze

0

@Tatazolwinia Inaki nie jest chyba na sprzedaż

0

@Warzy941 ten kolejny emeryt jeszcze pogra 2-3 sezony na wysokim poziomie, a co najważniejsze, wytrzyma 90 minut na boisku.

1

@Turio ciekawa opcja.. Gdzieś mi nawet mignęło coś o tym, że nie chce przedłużyć kontraktu z Bayernem. Tylko jak u niego z kontuzjami? Mam mieszane uczucia co do Pjanica. Z jednej strony, odkąd pamiętam to mi się podobał i zawsze widziałem go w Barcie.. Ale czy teraz jak ma już 30 czy ponad, jest nam potrzebny?? Może chcą postawić na doświadczenie w środku pola, skoro Busi i Rakieta już nic nie wnoszą do drużyny.

2

@umtiti też tego chciałem jakiś czas temu, ale z tej mąki nie będzie chleba men.. Nie ma dla niego miejsca, a dwa że w Liverpoolu był wolnym ptakiem, kreował, strzelał.. a u nas od tego są inni.. niestety.

7

Szkoda Rafy, przez kontuzje.. Lubiłem go oglądać w naszej koszulce. Co do Arcziego, to byłem bardzo na nie, bo w końcu przyszedł młody chłopak, który bardzo przypominał Generała.. a co było później to wszyscy wiemy. Miał sporo czasu żeby pokazać cały potencjał, który posiada i niestety nie wyszło.. Szkoda jak odpali gdzie indziej, ale takie życie. Nie każdy może nosić te barwy. Nie wiem czy wymiana za Pjanica to dobry ruch, czas pokaże. Osobiście wolałbym zarobić jak najwięcej na nim i hej. Do pomocy mamy młodych, ambitnych gości, którzy za sezon, dwa będą już grać na poziomie jaki jest od nich oczekiwany. Piona.

Zobacz wszystkie

27

biznes z Valencią mistrzostwo świata..! Tam chyba jacyś eksperci z ekstraklasy podpowiadają w sprawie transferów. Wyczuwam Tomka Hajtę,,

20

oddać Rakiete, Vidala zostawić

20

prawidłowo, że zostaje, dla mnie lepszy od Roberto..

17

miło się czyta takie artykuły,, Inwestycja w młodzież to jest to!

12

ten Duńczyk to będzie drugi Larsson, zobaczycie.