- zarząd tak rozdaje kase - ze za Fabregasa (30 mln wyszlo :/ ) to nawet sredniego bocznego obroncy nie kupią (juz o srodkowym nie wspomnę) bo wszyscy teraz targuja i podbijaja ceny !! taki man city za Cesca wygarnelo by pewnie z 50 baniek - za mome!nt to dopłaca żeby Alvesa PSG zabralo !! nic tylko gratulowac !!!
- niesamowite wzmocnienia obrony =-- szukają obrońcy do 1 składu - i skupiaja sie na Mathieu -- żarttt - trzeci raz z rzędu przed sezonem mowa jest że kluczowe jest zakontraktowanie solidnego - "klasoweogo" obrońcy !! i co -- nadal pucha
na razie to z czarów N.juniora dużo nie wynika - podawać Messiemu toa akurat w Barcy aż za dużo chętnych !! owszem dzieki jego bramce w SuperPucharze wygralismy - ale to nie byla jego jakas wybitna akcja tylko poprawne wykonczenie !! chciałbym już widzieć Efektywne akcje a pożniej dopiero efektowne !! Messi zawsze strzelal i bedzie strzelal ale miał miec wieksze wsparcie wrazie gorszych dni - caly czas uważam że za moało pozostali zawodnicy strzelaja na bramki rywali zamiast pyknąć na brame to do końca szukają podan po piąrty metr od bramki !! narazie nie jest zle ale to koncowka sezonu bedzie istotna !! uważalem ze akurat Barca to pomocników nowych nie potrzebuje - bardzo szkoda odejscia Thiago ale mimo wszystko w pomocy do rotacji powinno na ten sezon wystarczyc - ale musze przyznac ze jak dla mnie najlepszy transfer tego lata to Isco !!!
- zamiast sie było rozgladać za Isco, Matą itp do skomletowanej pomocy to powinni byli się odpowiednio zająć Thiago - takiego gracza za 20 mln Barca nigdzie sobie nie kupi !! nie zgadzam się, że Xavi już pod emeryture gra ale dobrze by dzielili w tym sezonie czas miedzy niego a Alcantare i było by zajebiście !!! wielka szkoda !!! zajebista strata !!
- a co do kolegi "christo" to gdyby go Bayern nie wykupil to pewnie zgarneli by go czerwoni z Manchesteru !! to już wole żeby gral dla Guardioli - u którego pewnie się jeszcze bardziej rozwinie !!
- Silva jest do wyciągnięcia tylko za gigantyczne przesadzoną cenę !! więc powinni dać sobie z nim spokój !! i zabrać za transfer Luiz'a !! obstawiam, że dałoby rade za 25-28 mln euro !! - może jak podają max.30 ale i tak by było warto !! w dobrym wieku, już rozwinięty, dobra równa forma - o warunkach fizycznych i dobrym uderzeniu z dystansu nie trzeba od jakiegoś czasu wspominać - a w Katalonii to na pewno się przyda !!
-- nie wiem tylko po co w ogóle jest temat rozglądania się za ofensywnym pomocnikiem do sprowadzenia - gdy mamy ekipę :: XAVI, INIESTA, FABREGAS, THIAGO, - ??? jak będą kombinować za dużo to ucieknie zaraz Thiago - a Fabregas chwile po nim !! bo tego, że Xavi i Iniesta nie odejdą do jestem pewny tak, że mógłbym dom postawić !!
- niesamowite wzmocnienia obrony =-- szukają obrońcy do 1 składu - i skupiaja sie na Mathieu -- żarttt - trzeci raz z rzędu przed sezonem mowa jest że kluczowe jest zakontraktowanie solidnego - "klasoweogo" obrońcy !! i co -- nadal pucha
- dobrze, że blisko będzie !! (uniknięcie niedogodnego transportu)
- i dobrze, że nie real - nie dlatego, że ostatnio przegraliśmy tylko dlatego, że lepiej odpocząć psychicznie :)
- PSG nie lekceważę jak nikogo w ĆwiećFinałach ale chciałem tego przeciwnika
== widzę, że w PółFinałach będą kozackie pary !!
- Silva jest do wyciągnięcia tylko za gigantyczne przesadzoną cenę !! więc powinni dać sobie z nim spokój !! i zabrać za transfer Luiz'a !! obstawiam, że dałoby rade za 25-28 mln euro !! - może jak podają max.30 ale i tak by było warto !! w dobrym wieku, już rozwinięty, dobra równa forma - o warunkach fizycznych i dobrym uderzeniu z dystansu nie trzeba od jakiegoś czasu wspominać - a w Katalonii to na pewno się przyda !!
-- nie wiem tylko po co w ogóle jest temat rozglądania się za ofensywnym pomocnikiem do sprowadzenia - gdy mamy ekipę :: XAVI, INIESTA, FABREGAS, THIAGO, - ??? jak będą kombinować za dużo to ucieknie zaraz Thiago - a Fabregas chwile po nim !! bo tego, że Xavi i Iniesta nie odejdą do jestem pewny tak, że mógłbym dom postawić !!
- zarząd tak rozdaje kase - ze za Fabregasa (30 mln wyszlo :/ ) to nawet sredniego bocznego obroncy nie kupią (juz o srodkowym nie wspomnę) bo wszyscy teraz targuja i podbijaja ceny !! taki man city za Cesca wygarnelo by pewnie z 50 baniek - za mome!nt to dopłaca żeby Alvesa PSG zabralo !! nic tylko gratulowac !!!
Komentarze
0
- zarząd tak rozdaje kase - ze za Fabregasa (30 mln wyszlo :/ ) to nawet sredniego bocznego obroncy nie kupią (juz o srodkowym nie wspomnę) bo wszyscy teraz targuja i podbijaja ceny !! taki man city za Cesca wygarnelo by pewnie z 50 baniek - za mome!nt to dopłaca żeby Alvesa PSG zabralo !! nic tylko gratulowac !!!
2
- niesamowite wzmocnienia obrony =-- szukają obrońcy do 1 składu - i skupiaja sie na Mathieu -- żarttt
- trzeci raz z rzędu przed sezonem mowa jest że kluczowe jest zakontraktowanie solidnego - "klasoweogo" obrońcy !! i co -- nadal pucha
0
na razie to z czarów N.juniora dużo nie wynika - podawać Messiemu toa akurat w Barcy aż za dużo chętnych !! owszem dzieki jego bramce w SuperPucharze wygralismy - ale to nie byla jego jakas wybitna akcja tylko poprawne wykonczenie !! chciałbym już widzieć Efektywne akcje a pożniej dopiero efektowne !! Messi zawsze strzelal i bedzie strzelal ale miał miec wieksze wsparcie wrazie gorszych dni - caly czas uważam że za moało pozostali zawodnicy strzelaja na bramki rywali zamiast pyknąć na brame to do końca szukają podan po piąrty metr od bramki !! narazie nie jest zle ale to koncowka sezonu bedzie istotna !! uważalem ze akurat Barca to pomocników nowych nie potrzebuje - bardzo szkoda odejscia Thiago ale mimo wszystko w pomocy do rotacji powinno na ten sezon wystarczyc - ale musze przyznac ze jak dla mnie najlepszy transfer tego lata to Isco !!!
0
- zamiast sie było rozgladać za Isco, Matą itp do skomletowanej pomocy to powinni byli się odpowiednio zająć Thiago - takiego gracza za 20 mln Barca nigdzie sobie nie kupi !! nie zgadzam się, że Xavi już pod emeryture gra ale dobrze by dzielili w tym sezonie czas miedzy niego a Alcantare i było by zajebiście !!! wielka szkoda !!! zajebista strata !!
- a co do kolegi "christo" to gdyby go Bayern nie wykupil to pewnie zgarneli by go czerwoni z Manchesteru !! to już wole żeby gral dla Guardioli - u którego pewnie się jeszcze bardziej rozwinie !!
0
- Silva jest do wyciągnięcia tylko za gigantyczne przesadzoną cenę !! więc powinni dać sobie z nim spokój !! i zabrać za transfer Luiz'a !! obstawiam, że dałoby rade za 25-28 mln euro !! - może jak podają max.30 ale i tak by było warto !! w dobrym wieku, już rozwinięty, dobra równa forma - o warunkach fizycznych i dobrym uderzeniu z dystansu nie trzeba od jakiegoś czasu wspominać - a w Katalonii to na pewno się przyda !!
-- nie wiem tylko po co w ogóle jest temat rozglądania się za ofensywnym pomocnikiem do sprowadzenia - gdy mamy ekipę :: XAVI, INIESTA, FABREGAS, THIAGO, - ??? jak będą kombinować za dużo to ucieknie zaraz Thiago - a Fabregas chwile po nim !! bo tego, że Xavi i Iniesta nie odejdą do jestem pewny tak, że mógłbym dom postawić !!
2
- niesamowite wzmocnienia obrony =-- szukają obrońcy do 1 składu - i skupiaja sie na Mathieu -- żarttt
- trzeci raz z rzędu przed sezonem mowa jest że kluczowe jest zakontraktowanie solidnego - "klasoweogo" obrońcy !! i co -- nadal pucha
0
- dobrze, że blisko będzie !! (uniknięcie niedogodnego transportu)
- i dobrze, że nie real - nie dlatego, że ostatnio przegraliśmy tylko dlatego, że lepiej odpocząć psychicznie :)
- PSG nie lekceważę jak nikogo w ĆwiećFinałach ale chciałem tego przeciwnika
== widzę, że w PółFinałach będą kozackie pary !!
0
- Silva jest do wyciągnięcia tylko za gigantyczne przesadzoną cenę !! więc powinni dać sobie z nim spokój !! i zabrać za transfer Luiz'a !! obstawiam, że dałoby rade za 25-28 mln euro !! - może jak podają max.30 ale i tak by było warto !! w dobrym wieku, już rozwinięty, dobra równa forma - o warunkach fizycznych i dobrym uderzeniu z dystansu nie trzeba od jakiegoś czasu wspominać - a w Katalonii to na pewno się przyda !!
-- nie wiem tylko po co w ogóle jest temat rozglądania się za ofensywnym pomocnikiem do sprowadzenia - gdy mamy ekipę :: XAVI, INIESTA, FABREGAS, THIAGO, - ??? jak będą kombinować za dużo to ucieknie zaraz Thiago - a Fabregas chwile po nim !! bo tego, że Xavi i Iniesta nie odejdą do jestem pewny tak, że mógłbym dom postawić !!
0
- zarząd tak rozdaje kase - ze za Fabregasa (30 mln wyszlo :/ ) to nawet sredniego bocznego obroncy nie kupią (juz o srodkowym nie wspomnę) bo wszyscy teraz targuja i podbijaja ceny !! taki man city za Cesca wygarnelo by pewnie z 50 baniek - za mome!nt to dopłaca żeby Alvesa PSG zabralo !! nic tylko gratulowac !!!
0
Awans : Borusia ; Juve ; Barca i (chciałbym i liczę na Galate) na razie wpisze real