Zany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
OSW
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valencia gra ładna piłe dzisiaj:) 3 bramka wisi w powietrzu. jutro mamy kolejne derby!! Real - Barca (ręczna) praktycznie mecz o mistrzostwo!
0
autor: Barca farciaże..tak tak a tydzien temu(wtorek) dla Barcy tez powinien byc karny i co? wiec jest remis w karnych a w zasadzie ich braku 1-1 ;) To jest football :) i ja nie wiem czy sie szpakowski zachwycal ze chelsea taka swietna i w ogole.. Bramka piękna ale fuksem strzelona( Essien). A pozniej Mur Chiński II.
0
xardas pod tym linkiem niczego nie ma;p
0
LeoMessi1989 - Ty to moze idz na jakiegos menagera co? wszystko wiesz co i jak. najlepiej schowac glowe w piasek. Nie pamietasz finuały LM Milan - Liverpool...? to jest pilka...to jest sport.
0
uff koniec meczu. balem sie ze jeszcze doprowadza do remisu...
0
Witam jestem tu nowy. Jak widać los nam(Barcelonie) sprzyja:D wszyscy nasi najgroźniejsi rywale przegrywają z średniakami. Miejmy nadzieje ze Barca nas jutro nie zawiedzie i pokażę jak się gra w pile przy czym wygrywając mecz:) PZDR