0

Kiepsko wyglada ta jedenastka na tego rywala szczegolnie

0

jak slaba rezerwe jak nawet w tym spotkaniu nie wystapila ona praktycznie, Vidal i Vermalen na obrone

0

No najgorsze jest to ze Real byl slaby jak bulka tarta posmarowana maslem a my mimo to nie stanelismy na wysokosci zadania, a przy obronie na bocznych flankach to jednak przydaloby sie zeby wystapil Vidal. Teraz to juz przeszlosc, jak wygramy majstra to kazdy zapomni o tym meczu a 4:0 zapadlo i tak najbardziej ^^

0

visca el dzieci juz chca sprzedawac go, zadnego pozytku z wiekszosci tych kibicow nie ma tylko streamy przez nie sie wieszaja ;p

1

idiotyzmy w fife zaczely sie juz dawno, np ramos ma okolo 90 pkt haha

0

wara od turana, przerywal grozne akcje a dawanie mu duzej ilosci min to tylko na plus bedzie

0

szybko bez komplikacji, podejdzmy powaznie ale z drugiej strony mamy prawo oczekiwac ze las palmas to tylko dawca pkt bedzie dla nas ;p

0

jak w kazdym meczu swierzosc jest wazna y

0

nie traktujmy tej celty jak druga Barce, trafilo im sie dwa razy bo byli podnieceni ze graja z wielka Barca a chormony nie raz swiruja, juz nie bedzie szczescia moim zdaniem

0

Już ci udzieliłem odpowiedzi ze jesteś głupi wiec nie widzisz

0

Głupim to trzeba być jak ty gdy sie nie rozumie ironii.
Pozdrawiam

0

Będzie pięknie jak zagramy mecz na SB i wygramy pokaźnym wynikiem, jestem za transparentem ze wygraliśmy puchar ich króla ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?