29 sierpnia 2010, 20:25
0
Narzekaliście na Villę, że nie strzelił, a tu co- Bramka. 3 punkty są nasze!
28 sierpnia 2010, 20:13
Mam nadzieję, że Mascherano wgra się w zespół i powinno być ok.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Narzekaliście na Villę, że nie strzelił, a tu co- Bramka. 3 punkty są nasze!
0
Mam nadzieję, że Mascherano wgra się w zespół i powinno być ok.
0
Narzekaliście na Villę, że nie strzelił, a tu co- Bramka. 3 punkty są nasze!
0
Mam nadzieję, że Mascherano wgra się w zespół i powinno być ok.