1

Błędów sędziego było znacznie więcej. Nie wierzę, że nikt z Atletico nie wyleciał z boiska. To samo Messi.
- ręka na żółtą kartkę,
- uderzenie łokciem Gameza pod linią boczną to bezpośrednia czerwona, widać w powtórce że spojrzał i uderzył. Żadnych wątpliwości, bandyckie zachowanie, łokieć jako broń
- faul na bramkarzu na co najmniej żółtko. Ma szczęście że nie trafił choć za sam zamiar można dostać czerwoną to tutaj wierzę, że nie chciał
Faul na Rakiticu? Błagam. W lidze angielskiej nawet by powtórki nie pokazali. Tak samo faul Messiego. Niby kontakt był, ale upadku spowodować nie mógł. Nie powinno być karnego.

0

FC Barcelona - więcej niż klub. W Anglii szczególnie w takich klubach jak ManUtd byłych piłkarzy szanuje się bez względu na to gdzie odszedł. Nawet Owen Hargreaves, który wrócił na OT jako zawodnik ManCity został przywitany brawami.

0

Fajnie się teraz czyta większość komentarzy pod tym newsem :D Pycha niektórych powala hahaha

0

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie napisałem, że gdyby sędzia odgwizdał ewidentny faul na Navasie nie byłoby czerwonej kartki, bo nie byłoby tej akcji Barcelony w ogóle. .

0

Pellegrini ma rację, sędzia całkowicie zdecydował o przebiegu meczu. Powinien odgwizdać faul na Navasie, nie byłoby karnego i czerwonej kartki. A o wszystkim co było potem (nieuznana prawidłowa bramka Barcy) nie ma sensu dyskutować, bo nie wiemy i nigdy się nie dowiemy co by się zdarzyło gdyby nie ten błąd sędziego. Sędzia przeszkodził w sprawiedliwym rozstrzygnięciu meczu, a szkoda bo zapowiadał się fajny dwumecz. Barca i tak w rewanżu byłaby faworytem, a tak to tylko formalność.

0

Pique nigdy nie należał do najlepszych obrońców świata, po prostu był taki okres kiedy cała gra obronna Barcelony nie pozwalała podejść przeciwnikowi pod bramkę. Został oddany bez wielkich problemów z ManUtd ponieważ tacy gracze jak Vidić, Ferdinand czy nawet Evans byli pewniejsi na ligę angielską. Choć akurat w tym sezonie, w przeciwieństwie do poprzedniego też podupadli na formie.

0

Szczerze mówiąc patrząc na symulacje i przewracanie się zawodników obu drużyn po każdym kontakcie sam chętnie po każdym bym przebiegł. Wczoraj widzieliśmy żałosny teatrzyk a nie pokaz umiejętności gry w piłkę.

0

Kolejny raz wstyd mi za piłkarza Barcy :/

http://i.minus.com/iIDyi6Pq2JSxb.gif

Co do ataków na Villę, to są bez sensu. Barca brała Villę, jak już był sławny. Nie zawdzięcza jej kariery, a może nawet przeciwnie. Jakby tak się cieszył na Valencii, to źle by o nim świadczyło. A grał przeciwko Barcelonie i to na stadionie Atletico.

0

Chcecie Tiago Silvę? płacicie klauzule. Tak może powiedzieć każdy.

0

Może kupimy Thiago, to świetnie zapowiadający się rozgrywający na najbliższe 10 lat :)

0

Dzieci nie zostają na lodzie, bo bilety kupują rodzice. No większej głupoty dawno nie czytałem. Co z tego, że rodzice kupują, jak w ten sposób spełniają marzenia dzieci, a teraz te dzieci są na lodzie i pewnie większość teraz płacze.

I nie należę do żadnej rodziny Barcelony. Nie byłem na żadnym ich spotkaniu i nie zamierzam nazywać się wiernym kibicem klubu oddalonego o setki kilometrów ode mnie. Lubię po prostu dobrą piłkę.

0

Mam w rodzinie lekarzy i to po prostu nawrót choroby. Po prostu bo w przypadku nowotworów jest to nie tylko normalne, ale prawie pewne. Tego się trzeba spodziewać i to nie powinno być zaskoczeniem, klub powinien być na to przygotowany. Trzeba być szczęściarzem, żeby rak zniknął raz na zawsze.

0

Śmiać to się chce jak się czyta Twój komentarz. W jednym akapicie piszesz, że po takiej wiadomości im się nie będzie chciało grać i to, że to tylko sparing o nic. Czyli nic się nie zmienia w nastawieniu piłkarzy Barcelony, tylko mnóstwo dzieciaków z Polski zostaje na lodzie.

0

Nie rozumiem odwołania meczu. Przecież trener nie umarł i w najbliższym czasie nie umrze. To po prostu nawrót choroby, który następuje tak naprawdę w dużym procencie przypadków. Rozumiem, że w takim razie dopóki Tito nie wyzdrowieje, Barcelona nie będzie grać? Raczej nie, pewnie okaże się, że odwołany będzie tylko jeden mecz - w Polsce.

0

W myśl przepisów ręka była przypadkowa a gracz miał ręce w pozycji naturalnej (próbował uniknąć bomby w twarz) - czyli gramy dalej. Oczywiście ręka jest zbyt wyraźna żeby to puścić i przepisy w takich sytuacjach są często przez sędziów ignorowane. Żeby usprawiedliwić sędziego można powiedzieć, że na wyspach brytyjskich rąk prawie się nie gwiżdże, za to co w Hiszpanii nagradzane jest żółtą kartką w Anglii często (tak w 2/3) jest puszczane i gdyby tą rękę zrobił gracz Barcy to też gralibyśmy dalej.

0

Rozumiem na boisku w ferworze walki palnąć coś głupiego, ale po meczu w obecności żony i dziecka piłkarza to wstyd. Messi powinien wiedzieć, że jest wzorem dla milionów dzieciaków i powstrzymać się od takiego zachowania.

0

Zico był świetnym piłkarzem i wydaje mi się, że ma prawo wygłaszać swoją opinię na temat najlepszego piłkarza wszystkich czasów bez narażania się na obelgi ze strony dzieciaków.
Zgadzam się z opinią Zico, jeśli Messi chce być najlepszym musi poprowadzić Argentynę do tytułu, Maradona poprowadził ją niemalże sam do złotego medalu. Leo ma dopiero 25 lat, a więc jeszcze pewnie 3 mundiale aby zostać największym.

0

Brawo za walkę do końca, chociaż ręka Alby ewidentna. Kolejne ważne 3 punkty, w takich meczach zdobywa się mistrzostwo.

Co do Fabregasa to oszustów nie chce oglądać. Myślałem że Alexisa już nikt nie przebije...

0

Guardiola ma najlepszych piłkarzy na świecie. Pamiętacie Del Bosque? Też słaby trener a z super zawodnikami osiągnął wiele. Rijkaard też był wychwalany a teraz gdzie jest? Zobaczymy za kilka lat czy Guardiola będzie należał do najlepszych trenerów.

0

Jak Chelsea da 50 mln to wierzy ktoś że Bayern zaakceptuje od kogoś niższą kwote? Wątpie. Bayern da mu wybór albo Chelsea albo zostaje w Niemczech.

0

Tak samo mówiono przed pojedynkiem Arsenal - ManUtd że to Arsenal będzie atakować a tu po 10 minutach 2-0 i po sprawie. Uważam że nie można od początku zagrać otwartej piłki z United bo to się źle skończy. Trzeba przeczekać 10-20 minut a potem się zobaczy.

0

Ronaldo nie był taką "gwiazdą" jak Hleb gdy go kupowano. Był po prostu talentem, a to zasługa Fergusona że tak się rozwinął.

0

Nie mogą tego cofnąć. Były podstawy do czerwonej kartki, choć sędzia mógł wykazać dobą wolę, ale jednak były. A Guardiola nie pierwszy raz się kłóci z śedziami i teraz mu już napewno nie odpuszczą.

0

Ważne że nie jest łysy :P

0

W Manchesterze mają Ferdinanda, Vidića i jeszcze większy talent albo przynajmniej równy - Evansa. Ponadto jest tam jeszcze Brown obecnie kontuzjowany. Obrona na conajmniej 5 najbliższych lat albo i dłużej.

Z dobrego źródła wiem że kibice United życzą Pique jak najlepiej i cieszyli się z jego odejścia bo w ManUtd nie zaistniałby, a tak może być świetnym zawodnikiem. Narazie jednak nie poznaliśmy jego wartości, bo drużyna gra świetnie. Jego wartość poznamy gdy drużyna wpadnie w dołek. W ManUtd to nawet O'Shea jest teraz klasy światowej obrońcą dlatego że cała drużyna United gra dobrze w defensywie.

0

Evra to najlepszy lewy obrońca świata. Nie znam lepszego. Lahm lepszy? Chyba tylko repre Niemiec kilka lat ktoś oglądał kto tak mówi.

Ktoś pisze, że w poprzednim sezonie Messi założył sombrero. Szkoda że tylko ten raz przeszedł Evre a całe spotkanie w wykonaniu Messiego było bezbarwne. Był dobrze pokryty.

Jeśli Rooney zagra na lewej pomocy to dla naszego dobra lepiej żeby Messi grał na lewym skrzydle. Nie ma szans na wyminięcie obu. Wspaniale się uzupełniają w tym sezonie.

Jedyna szansa to liczenie na słabszy występ środka pola ManUtd. Carrick wydaje się być drewniakiem ale to najlepszy pomocnik ManUtd. Od kiedy tam przyszedł wygrali 3 mistrzostwa pod rząd. Całe szczęście wypadł Fletcher bo Xavi by nie istniał. Tak jest spora szansa dla niego na prostopadłe podania.

Najsłabszy punkt United to lewa obrona. O'Shea wprawdzie jest w tym sezonie świetny ale Henry'emu nie da rady bez pomocy pomocnika (czytaj Ronaldo) który jest zwolniony z zadań defensywnych.

Niestety Eto'o jest bez formy i mamy mniej atutów niż ManUtd. Bardzo licze że Henry zagra bo będzie klapa.

0

Oj, będzie ciekawie. Ronaldo strzelał w najważniejszych meczach (z Interem, Porto i Arsenalem) obalając mit że nie potrafi strzelać w najważniejszych meczach.

Messi jakby się zaciął, wczoraj graliśmy od początku w "10". Całe szczęście ma czas żeby odpocząć i błyszczeć w finale.

ManUtd i Barca to najlepsze drużyny na świecie w tym sezonie. Tylko że narazie to Premiership jest najlepsza i liderowanie w tej lidze jest więcej warte niż w PD. Barca może liczyć na zmęczenie Diabłów bo oni muszą wygrać w lidze wszystko do końca. Tylko że oni mają w kadrze 25 zawodników na równym poziomie.

0

Ten przepis nie wszedł. Przecież Ferguson czy Ballack udzielali wywiadów że mają świadomość że jak złapie kartke Ballack czy Rooney to będą pauzować. Oni chyba wiedzą lepiej.

Fletcherowi kartki nie anulują chociaż faulu nie było. Abidalowi też nie anulują bo w LM nie ma czegoś takiego jak odwołanie od decyzji sędziego.

Dziękujmy sędziemu. Gdyby się zamienił choćby z Rossettim to byłyby co najmniej trzy karne dla Chelsea. Co do dwóch to nie wiem jakim cudem nam się upiekło. Szkoda tylko że teraz na wszystkich serwisach na Barce jadą za śedziego.

0

W tym roku najlepszy zdecydowanie jest Messi, w poprzednim był Ronaldo a w przyszłym może być Robben. Nie można mówić ogólnie bo co roku ktoś inny jest najlepszy.

0

Oj już przestańcie zazdrościć Ronaldo. Sam fakt że tak zajmujecie się jego brakiem świadczy że go tu brakuje. Ronaldo był najlepszy w poprzednim sezonie i miał prawo to mówić. Niedawno się wypowiedział że w tym sezonie nie ma szans na złotą piłke bo obecnie są lepsi.

Czy uważacie że teraz Messi nie ma prawa powiedzieć że jest najlepszy? Jest najlepszy i nie ma czego się wstydzić o tym mówić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?