Panowie oczywiacie ze tak. Ale znajac Barce to taka okazje odpusci.trzeba z emerytami przedluzać. Silva za de jonga by sie przydał. De jong nigdy nie wszedł w buty Busiego.
Panowie oczywiacie ze tak. Ale znajac Barce to taka okazje odpusci.trzeba z emerytami przedluzać. Silva za de jonga by sie przydał. De jong nigdy nie wszedł w buty Busiego.
Komentarze
14
Jak Barca go nie weźmie to nie rozumiem polityki klubu.
0
Panowie oczywiacie ze tak.
Ale znajac Barce to taka okazje odpusci.trzeba z emerytami przedluzać.
Silva za de jonga by sie przydał.
De jong nigdy nie wszedł w buty Busiego.
14
Jak Barca go nie weźmie to nie rozumiem polityki klubu.
0
Panowie oczywiacie ze tak.
Ale znajac Barce to taka okazje odpusci.trzeba z emerytami przedluzać.
Silva za de jonga by sie przydał.
De jong nigdy nie wszedł w buty Busiego.