0

przewidywany skład na mecz z Realem jest chyba w tym momencie optymalnym składem

0

bardzo zaskakująca decyzja Victora ale cóż pozostaje nam ją uszanować i życzyć powodzenia w dalszej karierze
Victor jest zasłużonym zawodnikiem w naszym klubie i nie ma co krytykować jego decyzji ponieważ nie znamy dokładnego powodu

0

bardzo dobre posunięcie ze strony Pepa ale myślę że to jeszcze nie koniec i w przyszłości zobaczymy go w innych bardzo silnych ligach

0

Brosik --- Pedro i Alexis dobrze grają z nieprzecietnymi zespołami a tello musi nabierać doświadczenia z zespołami ze średniej pułki
jak sobie przypominam w Gran Derbi jak tello zagrał od początku to niczym szczególnym się nie wyróżnił arbeloa na nic mu nie pozwolił

0

i o to chodzi na słabszych przeciwników TELLO jest bezcenny

0

ręce same składają się do oklasków : )))
wspaniale !!!!!

0

myslę że najlepsze byłoby powrócenie do tradycji

0

od zawsze było wiadomo że zawodnicy Realu nie oddadzą głosu na Barcę tak samo jak zawodnicy Barcy raczej nie zagłosują na zawodników Realu

0

piękne obrazki : ))

0

Xavi powinien dostać należy mu się !!!!!

0

zamiast Alexisa postawiłbym na Ville : )
ale ogólnie jest spoko ;dd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?