Moim zdaniem powinien wrócić. Nie rozumiem polityki klubu, który chce się pozbyć młodych wychowanków za grosze, a w zamian sprowadzać np. 30 letniego Nolito. Gdzie tu sens?
Nie widzę sensu w kupowaniu Marquinhosa, skoro mamy Bartrę, równie młodego zawodnika, który żeby być lepszym musi tylko dostawać częściej szansę na grę
Nie widzę sensu w kupowaniu Marquinhosa, skoro mamy Bartrę, równie młodego zawodnika, który żeby być lepszym musi tylko dostawać częściej szansę na grę
Komentarze
0
Moim zdaniem powinien wrócić. Nie rozumiem polityki klubu, który chce się pozbyć młodych wychowanków za grosze, a w zamian sprowadzać np. 30 letniego Nolito. Gdzie tu sens?
0
Jako treningowe spoko, ale meczowe nie bardzo
0
Bardzo interesujący artykuł -_-
0
Nie widzę sensu w kupowaniu Marquinhosa, skoro mamy Bartrę, równie młodego zawodnika, który żeby być lepszym musi tylko dostawać częściej szansę na grę
0
W 100% popieram
0
Słyszałem że dobra polszczyzna u ciebie
0
Bardzo interesujący artykuł -_-
0
Nie widzę sensu w kupowaniu Marquinhosa, skoro mamy Bartrę, równie młodego zawodnika, który żeby być lepszym musi tylko dostawać częściej szansę na grę
0
dorzbe ale jeszcze sprzedać VV, Fontasa, Affelaya, Cuence, Bojana i kupić Hummelsa bo na Silvę trzeba długo czekać
0
Jako treningowe spoko, ale meczowe nie bardzo