0

Pojadę na rewanż jeśli wisła przegra mniej niż 3-0. Bo inaczej to barca pewnie przyjedzie drugim składem...

0

Szkoda, że nie będzie messiego.... tym razem by cały zespół okiwał i strzelił gola:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?