O sobie
- Zainteresowania Piłka nożna, tenis ziemny
- Ulubiony zawodnik Brak informacji
- Ulubione zespoły Brak informacji
- Barcelonie kibicuję od kiedy zacząłem interesować się piłką, czyli od 8 roku życia
Statystyki
- Dni w serwisie 3087
- Liczba komentarzy 6
- Polecenia 17
Komentarze
0
Ja bym bardzo chciał, żeby Barca troszkę wzięła przykład z Białasów i skupiła się głównie na LM, bo nieskromnie mówiąć ligę już mamy w kieszeni, a trochę chłodnej głowy nie zaszkodzi. Ligę spokojnie można dociągnąć kimś z ławki, a pierwszoplanowych graczy oszczędzić na Ligę Mistrzów.
0
Zwykło sie mawiać, że lepiej mądrze chodzić niż głupio biegać jak to na PL przystało :-)
1
Dzisiaj niech lecą na całość i niech nie oszczędzają rywala, żeby na drugi mecz mieć pewną przewagę. W takim gazie to i bez tej dwójki damy radę i sięgniemy po CdR!!!
0
Brak słów z jaką łatwością im to wszystko wychodzi. Cieszę się jak dziecko
1
No tak bo gra z PEWNYM słabiutkim zespołem w środku sezonu to byłaby straszna dekoncentracja dla drużyny, a tak pograją sobie na najwyższym poziomie. Mogli trafić gorzej :-P
15
Tak patrzę na te wszystkie mordy i aż się micha cieszy :-) Już nie mogę się doczekać miny mojego kuzynka białaska z reakcją na nasz skład przy następnym GD!!!!!!
1
Dzisiaj niech lecą na całość i niech nie oszczędzają rywala, żeby na drugi mecz mieć pewną przewagę. W takim gazie to i bez tej dwójki damy radę i sięgniemy po CdR!!!
1
No tak bo gra z PEWNYM słabiutkim zespołem w środku sezonu to byłaby straszna dekoncentracja dla drużyny, a tak pograją sobie na najwyższym poziomie. Mogli trafić gorzej :-P
0
Ja bym bardzo chciał, żeby Barca troszkę wzięła przykład z Białasów i skupiła się głównie na LM, bo nieskromnie mówiąć ligę już mamy w kieszeni, a trochę chłodnej głowy nie zaszkodzi. Ligę spokojnie można dociągnąć kimś z ławki, a pierwszoplanowych graczy oszczędzić na Ligę Mistrzów.
0
Zwykło sie mawiać, że lepiej mądrze chodzić niż głupio biegać jak to na PL przystało :-)