O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, tenis ziemny
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od kiedy zacząłem interesować się piłką, czyli od 8 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 3087
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 17

Komentarze

0

Ja bym bardzo chciał, żeby Barca troszkę wzięła przykład z Białasów i skupiła się głównie na LM, bo nieskromnie mówiąć ligę już mamy w kieszeni, a trochę chłodnej głowy nie zaszkodzi. Ligę spokojnie można dociągnąć kimś z ławki, a pierwszoplanowych graczy oszczędzić na Ligę Mistrzów.

0

Zwykło sie mawiać, że lepiej mądrze chodzić niż głupio biegać jak to na PL przystało :-)

1

Dzisiaj niech lecą na całość i niech nie oszczędzają rywala, żeby na drugi mecz mieć pewną przewagę. W takim gazie to i bez tej dwójki damy radę i sięgniemy po CdR!!!

0

Brak słów z jaką łatwością im to wszystko wychodzi. Cieszę się jak dziecko

1

No tak bo gra z PEWNYM słabiutkim zespołem w środku sezonu to byłaby straszna dekoncentracja dla drużyny, a tak pograją sobie na najwyższym poziomie. Mogli trafić gorzej :-P

Zobacz wszystkie

15

Tak patrzę na te wszystkie mordy i aż się micha cieszy :-) Już nie mogę się doczekać miny mojego kuzynka białaska z reakcją na nasz skład przy następnym GD!!!!!!

1

Dzisiaj niech lecą na całość i niech nie oszczędzają rywala, żeby na drugi mecz mieć pewną przewagę. W takim gazie to i bez tej dwójki damy radę i sięgniemy po CdR!!!

1

No tak bo gra z PEWNYM słabiutkim zespołem w środku sezonu to byłaby straszna dekoncentracja dla drużyny, a tak pograją sobie na najwyższym poziomie. Mogli trafić gorzej :-P

0

Ja bym bardzo chciał, żeby Barca troszkę wzięła przykład z Białasów i skupiła się głównie na LM, bo nieskromnie mówiąć ligę już mamy w kieszeni, a trochę chłodnej głowy nie zaszkodzi. Ligę spokojnie można dociągnąć kimś z ławki, a pierwszoplanowych graczy oszczędzić na Ligę Mistrzów.

0

Zwykło sie mawiać, że lepiej mądrze chodzić niż głupio biegać jak to na PL przystało :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?