Bez przesady. Gdybyśmy mieli oddawać numery legend naszego klubu to musielibyśmy używać liczb z dużą ilością zer.
Taki gest się nie liczy, liczy się pamięć o Jego zasługach.
Będzie go brakowało.
Ja tam villi jakoś nie widzę. Może i jest dobry ale niedługo 30-tka a My potrzebujemy kogoś na kilka lat... Jak dla mnie to najlepszym transferem byłby Torres (o ile by odszedł od liverpoolu) jest bardzo szybki , umie się kiwać nie panikuje w sytuacjach 1 vs 1 , wie gdzie się ustawiać, gra głową, uderza z każdej pozycji no i jest młody . Idealnie by do Barcy pasował :)
@rademenes
Myślę, że ranking lig, ponieważ najmocniejsze ligi ( czyt LL, Serie A, Bundesliga, PL i L1) posiadają współczynnik 2, średnie np. ukraińska 1.5, a słabe np ekstraklasa 1 :P
Komentarze
0
Bez przesady. Gdybyśmy mieli oddawać numery legend naszego klubu to musielibyśmy używać liczb z dużą ilością zer.
Taki gest się nie liczy, liczy się pamięć o Jego zasługach.
Będzie go brakowało.
0
Ta przewrotka Ronaldinho...Magia...
0
Obydwaj mają talent efekt samego treningu to typowy Rasiak albo Ślusarz...
0
Trudno się nie zgodzić...
0
Ericowi*
0
lolo6663
0
Oby znowu przeszli bez porażki VAMOS xD
0
Ja tam villi jakoś nie widzę. Może i jest dobry ale niedługo 30-tka a My potrzebujemy kogoś na kilka lat... Jak dla mnie to najlepszym transferem byłby Torres (o ile by odszedł od liverpoolu) jest bardzo szybki , umie się kiwać nie panikuje w sytuacjach 1 vs 1 , wie gdzie się ustawiać, gra głową, uderza z każdej pozycji no i jest młody . Idealnie by do Barcy pasował :)
0
@rademenes
Myślę, że ranking lig, ponieważ najmocniejsze ligi ( czyt LL, Serie A, Bundesliga, PL i L1) posiadają współczynnik 2, średnie np. ukraińska 1.5, a słabe np ekstraklasa 1 :P
0
@lolo6663
nie mylisz się to Govou strzelił :) chociaż bramka z niczego ...