O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A ja już bym go teraz kupił juz powinien byc dawno sciagniety do nas i 50 mln to chyba dobraa cena dla arsenalu i by go na sprzedali a za jakies pare lat nie wiadomo czy by chcial tu wracac gdyz arsenal wiele dla niego zrobil

0

szkoda troche ale bedzie dobrze

0

wszystkiego najlepszego, zdrowia, duzo goli, malo kartek.

0

bravo wisla ale powiem gralismy na 65% ale martwi mnie toze pique mial tyle szans i nic nie strzelil a to tylko wisla ale potem beda MU i The Blues, Real i Arsenal i Live zaczyna lepiej gracchoc brakuje czaru R10 I Deco to i tak jest dobrze ale musi byc lepiej

0

niech nie odchodzi

Zobacz wszystkie

0

ladnie zagrali wislacy ale nie wystarczy na dume kataloni a bilety drogie musza byc a wiec mozna pomarzyc

0

ja rzycze wisle zeby wygrala ale Barca to moj klub zawsze mu kibicowalem i bede ale jest cos wazniejszego Polska a ze wisla jest z Polski toniech wygraja ten raz na 10 lat ale niech wygra lepszy :(

0

Wisla musi wygrac

0

niech nie odchodzi

0

wisla mogla by wygrac bitarem zeby tlko pojechac na mecz do krakowa z barca VeB 4ever

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?