O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna/Barca/ Toyota CELICA st182/st185 Carlos Sainz Turbo
  • Ulubiony zawodnik Messi, Xavi, Giuly, Iniesta
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 2730
  • Liczba komentarzy 714
  • Polecenia 185

Komentarze

0

@yoli Tak jest Semedo też fatalna postawa , wszyscy dziś praktycznie mają słaby dzień . Na prawą i tak nie mamy nikogo lepszego niż Semedo .

0

No słabo to wygląda , brak pomysłu na akcje podbramkową , druga bramka trochę z przypadku , ważne , że jest 2:2 to chociaż w drugiej połowie można powalczyć o zwycięstwo . Też twierdzę że Griezman nie pasuje do Barcy , twierdziłem tak jeszcze przed jego transferem , bezproduktywny i mało skuteczny zawodnik . Fakt jest taki , że dawniej pomoc robiła robotę , dziś pomoc nie jest w połowie tak dobra jak było to dawniej , trzeba coś zmienić , najlepiej zacząć od zarządu tzn. od samej góry . Seri Roberto nie zasługuje by być w podstawowej 11 , ani to obrońca ani to pomocnik . Denerwujące jest to granie do tyłu , widać po prostu brak innych rozwiązań , najlepiej do tyłu , bezpiecznie . Brakuje zawodników indywidualistów typu Neymar i dawniej Ronaldinho , tej gry do przodu nie ma komu ciągnąć , to jest problem ofensywny . Nie mam pojęcia co ten Griezman robi w Barcelonie .. wszystkie linie ogólnie źle współpracują ze sobą i stąd cały problem , być może nieodpowiedni dobór zawodników ...

5

Obejrzałem tylko drugą połowę . Dla mnie dziś wracający Messi nie chciał prawdopodobnie zaryzykować . Arthur kozak , nie traci piłek , mógłby czasem zaryzykować jakieś podanie ofensywne jak Xavi , jest błyskotliwy i szybko reaguje na ruchy przeciwnika to mi się podoba . Barca grała całkiem ładnie . Semedo profesjonalista prawej obrony , szybki i dobry technicznie . Ewidentnie zabrakło tego co posiada Dembele , myślę że rozmontowałby obronę Realu dzisiaj . Dla mnie druga połowa była bardzo ciekawa . Po Malcomie widać że bardzo ważna dla niego jest każda minuta , powinien dostawać te szanse by się wykazać . Całokształt drugiej połowy pozytywny , zabrakło szczęścia , detale miały znaczenie.

0

tak ale Ronaldo wygrał z drużyną LM i LE co oznacza że jest lepszy . Tak chyba myślą ci dziennikarze. Jesli to są osiągnięcia indywidualne to ja jestem ksiądz... paranoja też tak myślę

0

Co to jest ból dupy ? .. i tak zdania nie zmienię . I tak mi to obojętne kto wygra tą nagrodę . Jedno jest wiadome, to wszystko i tak jest niesprawiedliwe .

Zobacz wszystkie

15

Aż pierś zapiera widok listy strzelców historii na na samej górze LEO MESSI ! Taki malutki Leo ale jego geniusz , instynkt sprawia że jest nie do zatrzymania . To nie jest zwykły piłkarz , to magik ! Jego ruch z piłką , uśmiech , to jest niezwykłe ! Kochajmy go

13

Po pierwszym meczu widać większą motywację zawodników . Leo Messi strzelając bramki cieszy się bardziej i można zaobserwować większą radość niż w poprzednim sezonie . Iniesta czaruje , i ten genialny Munir . Można być większym optymistą niż w 2013r.

10

Xavi to legenda, tez mogę powiedzieć że Xavi jest najlepszym piłkarzem hiszpańskim wszech czasów. Uwielbiam go, można powiedzieć że bez Xaviego nie było by tej pięknej ery. Xavi ma to coś w sobie. Sama jego obecność na boisku jest i była znacząca

10

Messi nie podlega ocenie , żadnej . Jego poziom odpłynął wczoraj kompletnie . Nie pokazał nic , przebiegane kilometry pokazują jak angażował się w odbiór piłki i chęć wygrania tego meczu . Barca dla niego już nie znaczy tyle samo co kiedyś , być może ważniejszy dla niego jest Mundial w Brazylii .

10

Jak to prawda to osobiście bardzo się cieszę . Chłopak popracuje nad defensywą , ma z resztą doświadczenie Ligi Angielskiej a tam grają twardo . Ma uderzenie z dystansu , mam nadzieję że to prawda .