araujo musi grac na so w koncy regularnie bo potrzebujemy kogos tam silnego z garcia i cubarsim daleko nie zajedziemy jak beda grali we dwojke a yamal moglby sobie odpoczac skoro ma jakies dolegliwosci a poza tym to i tak gra slabo wiec niech sie szwed ogrywa
araujo musi grac na so w koncy regularnie bo potrzebujemy kogos tam silnego z garcia i cubarsim daleko nie zajedziemy jak beda grali we dwojke a yamal moglby sobie odpoczac skoro ma jakies dolegliwosci a poza tym to i tak gra slabo wiec niech sie szwed ogrywa
Komentarze
0
araujo musi grac na so w koncy regularnie bo potrzebujemy kogos tam silnego z garcia i cubarsim daleko nie zajedziemy jak beda grali we dwojke a yamal moglby sobie odpoczac skoro ma jakies dolegliwosci a poza tym to i tak gra slabo wiec niech sie szwed ogrywa
0
w końcu znalazłem coś dobrego do posłuchania
0
araujo musi grac na so w koncy regularnie bo potrzebujemy kogos tam silnego z garcia i cubarsim daleko nie zajedziemy jak beda grali we dwojke a yamal moglby sobie odpoczac skoro ma jakies dolegliwosci a poza tym to i tak gra slabo wiec niech sie szwed ogrywa
0
w końcu znalazłem coś dobrego do posłuchania