16 stycznia 2014, 00:28
0
Uważam to za dobry ruch działaczy chociaż do tej pory mam w pamięcii tragiczne występy Barty w półfinałach z Bayernem szczególnie w Monachium
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Uważam to za dobry ruch działaczy chociaż do tej pory mam w pamięcii tragiczne występy Barty w półfinałach z Bayernem szczególnie w Monachium
0
Uważam to za dobry ruch działaczy chociaż do tej pory mam w pamięcii tragiczne występy Barty w półfinałach z Bayernem szczególnie w Monachium