Liverpool rósł z każdą bramką, a nasz trener zwlekał do 80 minuty z wpuszczeniem Malcoma za Rakiticia... Bał się zagrać bardziej ofensywnie, moim zdaniem tu popełnił największy błąd. Znowu... Kolejny ciężki wieczór za nami, trzeba się podnieść i zająć się tym co przed nami. Nie jeden zespół oddał by wszystko za mistrzostwo ligi i ewentualny puchar króla. VeB!
Równo 14 lat od strzelenia 1 bramki w karierze strzela 600tną bramka z perfekcyjnego rzutu wolnego w półfinale ligi mistrzów przeciwko Liverpoolowi... któż by inny jak nie on?! Brawo Leo! VeB! Dziękuję, dobranoc.
Równo 14 lat od strzelenia 1 bramki w karierze strzela 600tną bramka z perfekcyjnego rzutu wolnego w półfinale ligi mistrzów przeciwko Liverpoolowi... któż by inny jak nie on?! Brawo Leo! VeB! Dziękuję, dobranoc.
A ja uważam że wczorajszy mecz był bardzo dobry, pressing od początku do końca, gra na wysokich obrotach, dużo sytuacji, zabrakło tylko wykończenia. Rewanż u nas, liczę na wsparcie kibiców i magię Camp Nou.
Komentarze
1
Liverpool rósł z każdą bramką, a nasz trener zwlekał do 80 minuty z wpuszczeniem Malcoma za Rakiticia... Bał się zagrać bardziej ofensywnie, moim zdaniem tu popełnił największy błąd. Znowu...
Kolejny ciężki wieczór za nami, trzeba się podnieść i zająć się tym co przed nami.
Nie jeden zespół oddał by wszystko za mistrzostwo ligi i ewentualny puchar króla.
VeB!
7
Równo 14 lat od strzelenia 1 bramki w karierze strzela 600tną bramka z perfekcyjnego rzutu wolnego w półfinale ligi mistrzów przeciwko Liverpoolowi... któż by inny jak nie on?! Brawo Leo!
VeB!
Dziękuję, dobranoc.
0
Gadałem z chłopakami, mówią żeby nie dygać, że mecz jest ich i na Camp Nou wracamy z 3pkt ;)
0
Wymiana z Avengersami na kapitana Amerykę :D
0
Chciałem United i mamy United! Tak jest! :D
18
Błagam! Dwa finały - CDR i LM, oba zwycięskie przeciwko realowi i tryplecik na koniec sezonu, pyk! :D
7
Równo 14 lat od strzelenia 1 bramki w karierze strzela 600tną bramka z perfekcyjnego rzutu wolnego w półfinale ligi mistrzów przeciwko Liverpoolowi... któż by inny jak nie on?! Brawo Leo!
VeB!
Dziękuję, dobranoc.
3
A ja uważam że wczorajszy mecz był bardzo dobry, pressing od początku do końca, gra na wysokich obrotach, dużo sytuacji, zabrakło tylko wykończenia. Rewanż u nas, liczę na wsparcie kibiców i magię Camp Nou.
3
Jak co roku marzę o tryplecie z finałem LM przeciwko realowi... :]
2
Z PSV gramy w moje urodziny, liczę na dobry prezent od chłopaków ;) Vamos!