ViscaaDzieci
Dołączył/a: wrzesień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Ty jakiś chory jesteś płakać bo Argentyna przegrała.
1
0
On ma w lidze 2 żółte.
0
Tak bo to jest 8 finał a grali jak dotąd 7 i dlatego 5-2.
0
Tyle że nawet wygrana nie wyprzedzi Realu
0
Wciąż biegnie.
0
Jestem ciekaw co bo ja dziś nie dodałem kilkadziesiąt postów w jednym newsie.
11
Ty też.
3
Daj mu spokój ta strona to całe jego życie.Chodzi legenda że ktoś kiedyś go widział na zewnątrz.
1
Nie ale jeszcze tydzień temu pewnie byś go sprzedał i wyrzucił LE. A dziś po pobiciu rekordu który śrubował kilka lat dać mu złotą piłkę ?
1
Za bramki Apoelowi ?
0
1
hahaha
1
Już wszyscy zadowoleni a przed meczem każdy pisał że trener do dupy itp. ciekawo co będziecie pisać po kolejnych meczach.
1
MrChilli dzięki a zarazem lipa bo nie obejrze
0
0
O której godzinie jest GD?
0
To już jest dawno czat dla anty kibiców Realu niż dla Barcy.
1
Serio ?