Dzisiaj przed nami bardzo trudny mecz, ale liczę, że to my okażemy się dziś lepszą drużyną. Od pierwszych minut będzie trzeba zagrać z wielkim skupieniem.
Niestety co do Pedro niektórzy zapominają ile zrobił dla Barcy i oceniają go tylko przez pryzmat końcówki zeszłego sezonu. Liczę, że jeszcze nie raz pokaże na co go stać. :D
Komentarze
0
Mecz z Atleti będzie bardzo ciężki, ale wierzę, że to my będziemy się po nim cieszyć.
0
Neymar zagrał niesamowity mecz. W najważniejszym momencie dał impuls do ataku i zaliczył ogromny wkład w 3 ostatnie bramki.
7
Bramka Roberto oglądana wraz z podkładem z Titanica to majstersztyk :D!
0
Dzisiaj przed nami bardzo trudny mecz, ale liczę, że to my okażemy się dziś lepszą drużyną. Od pierwszych minut będzie trzeba zagrać z wielkim skupieniem.
2
Tak to ciało Alexisa. Suarez nie grał jeszcze w sezonie 13/14.
16
Oparł się fali krytyki i coraz bardziej udowadnia swoją wartość. DUŻY plus dla niego :D
14
Uważam, że Alexis jest świetnym zawodnikiem i życzę mu jak najlepiej, aby rozwijał się coraz bardziej w Arsenalu i odnosił kolejne sukcesy . :D
7
Bramka Roberto oglądana wraz z podkładem z Titanica to majstersztyk :D!
5
Nie ma się co łudzić Ronaldo w tym roku zostal królem strzelcow LM i wygral to trofeum z Realem,a takze wyśmienicie rozpoczął ten sezon.
3
Niestety co do Pedro niektórzy zapominają ile zrobił dla Barcy i oceniają go tylko przez pryzmat końcówki zeszłego sezonu. Liczę, że jeszcze nie raz pokaże na co go stać. :D