ViscaElBarca1995
Dołączył/a: marzec 2014
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja natomiast odwrotnie :) Nie chciałabym tego zobaczyć XD
0
Zgodzę się z Tobą ,że Roberto nie pokazuję nic specjalnego. Ale cóż my możemy? Jedynie podyskutować. :)
0
No powiem,że LE mnie zaskoczył. Nie spodziewałam się takiego składu. Pozostaje tylko czekać do rozpoczęcia meczu :)
0
Fajnie ,że Suarez jest piłkarzem Barcy. Tylko szkoda,że kosztem Cesca i Alexisa.
0
Szkoda... :( Bardzo lubię Cesca. W Barcelonie był niezbyt dobrze traktowany przez kibiców, ciągłe gwizdy w jego kierunku itp.
0
Bardzo mi go szkoda :( W tym sezonie pokazał się z dobrej strony.
0
Żal mi Martino :( Na początku sezonu naprawdę szło mu nieźle,były rotacje, które przynosiły efekty, mało traciliśmy goli,a w drugiej części wszystko siadło. Jednak na zawsze zapamiętam 2:1 i 4:3 z Realem. :) Powodzenia Martino!
2
Kurde,ale się stresuje... Kto by pomyślałam,że ostatnia kolejka będzie decydować o zdobyciu La Ligi
0
Stresik jest :) Jednak wierzę w naszych chłopaków, mam nadzieję,że dadzą z siebie wszystko i będą walczyć do końca. Vamos Barca :)
2
W tym roku emocji w lidze nie brakuje. Mam wielką nadzieję,że nasi chłopcy nie stracą tak wielkiej okazji do zdobycia mistrzostwa. A pomyśleć ,że w tamtą niedzielę wydawało się ,że La Liga jest już przegrana.
0
Hehehe to na pewno :)
0
Co jak co,ale Miranda powinien jechać do Brazylii...
2
Racja, dlatego mam nadzieję,że w przyszłym sezonie to my będziemy się cieszyć z dotarcia do finału LM :)
2
No to mamy hiszpański finał LM, wielka szkoda,że w tym finale nie ma Barcelony :/
0
Bayern gra za wolno, za długo trzymają piłkę, Real zdąży się ustawić.
1
Bayern nigdy nie będzie grał tiki-taki tak jak grała Barca z najlepszych lat. Według mnie piłkarze Blaugrany są o wiele bardziej wyszkoleni technicznie, oni grają tak od zawsze.
0
Jeszcze nie dociera do mnie cała ta sytuacja. Jestem w szoku... Spoczywaj w pokoju Tito [*]
0
Mecz pełen emocji, a zwłaszcza końcówka. Co jak co ,ale Mascherano ratuje nam wygraną. Brawo dla chłopaków za walkę, widać ,że chcieli wygrać. Niestety kolejny fatalny mecz Alvesa...
0
Szkoda, wielka szkoda,że się nie udało wygrać Pucharu Króla. Niestety Barcelona zagrała bardzo przeciętnie :( Pozostaje tylko pogratulować Realowi....
3
Tak bardzo się boję, jednak wierzę w naszych zawodników. Mam nadzieję,że pokażą się z najlepszej strony. Visca el Barca !
0
Bardzo słaby mecz naszych zawodników :/ Jednak najważniejsze 3pkt :) VeB!
0
Od jakiegoś czasu ktoś chce Barcelonie bardzo, bardzo zaszkodzić. Nie podoba mi się ta cała sytuacja. Mam nadzieję,że wyjdziemy z tego jak najlepiej i nie bedzie żadnych sankcji.
0
Masz rację, Cieszy fakt,że ma cudowną formę na końcówkę sezonu, mam nadzieję,że ją utrzyma do końca. Bez niego Barca nie wygląda tak magicznie :)
0
Według mnie w tym meczu mogliśmy ugrać znacznie więcej... Atletico w sumie oprócz brutalnych fauli i strzału Diego, nic wielkiego nie pokazali. Iniesta jest fenomenalny, czasem mam wrażenie,ze on ma przyklejoną piłkę do nogi XD
0
Mecz bardzo intensywny. Cieszę się ,że Bartra jak na razie radzi sobie świetnie :).
0
Cieszę się,że Iniesta i Messi są w dobrej formie. Zwłaszcza,że przed nami bardzo ciężki mecz na wyjeździe.
0
Świetna wiadomość :)