O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Messi,Xavi,Puyol,Ronaldinho,Kuman
  • Ulubione zespoły Barca, Milan, Chelsea
  • Barcelonie kibicuję od 1996-08-01

Statystyki

  • Dni w serwisie 907
  • Liczba komentarzy 104
  • Polecenia 299

Komentarze

1

Panowie jak tak ma wyglądać średnia nasza gra, to ja ją biorę w ciemno... z taką skutecznością, to rewelacja. Gramy skrzydłami, więc jest dobrze, teraz niech prawa strona Roberto coś pokaże, lub Semedo w 2 połowie, no i będzie gitara. Teraz już nie muszą napierać, niech grają spokojnie i osczędzają siły.

0

Luis mocno przywalił na wadze, można zobaczyć jak mu wywali bebzon na okładkach dzisiejszych, także będzie musiał mocno popracować, aby mógł się poruszać na boisku. Dla tego na początku może być ciężko z jego formą. Zobaczymy jak nasz "braveheart" wypadnie, bo fizycznie będzie wyglądał dobrze, oby wypalił, i był naszym bohaterem na koniec sezonu.

8

No mam nadzieję, że dowiemy się kto był przeciwko redukcji zarobków.... kibice na pewno im sie odpłacą. Czekam z niecierpliwością na te informację, a strzelam że dowiemy się z gazety As.

0

No mimo wszystko, nawet jak byśmy mieli stracić mistrzostwo, to i tak lepiej rozegrać sezon do końca,choćby w wakacje, ponieważ z braku rozegrania meczów, Barca by za dużo straciła, no i wzmocnienia praktycznie by żadnego nie było... a musimy zrobić kilka rotacj, no i co ważne sprzedać choćby Coutinho za 80, a jak nikt nie rozegra możemy o tym zapomnieć....

0

Aby to miało większe zaitersowanie według mnie powinniście:

- zmiana tonacji, fajny głos lecz wypowiedź musi mieć interpunkcje, oraz akcent, a tak wygląda jak czytanie z kartki.
- zróbcie w formie video, ala studio jak na yt FCB, będzie ciekawsze oraz możecie wejść przed meczem, co spowoduje fajny klimat przed meczem, oraz po..
- zrobienie live, dodatkowo też uruchomi możliwość zrobienia dyskusji przez widzów, co teraz jest std.
- jak już uparcie nie chcecie nagrać kamerą, to te odcinki trwają za długo,
- unikajcie takich zwrotów jak "szacun"
- po co komu informacje o innych wynikach, jak bez pokazania goli, oraz ciekawych wstawek, jest to nie potrzebne, w dobie internetu każdy zna najważniejsze wyniki....
- zmieniacie tło, jak o kimś mówicie wstawcie chociaż fote tej osobie, będzie ciekawiej...


Wiem że z tym raczkujecie i jest to dla was nowy projekt, lecz trzeba iść za ciosem i coś dokładać, zmieniać się, ilość komentarzy świadczy też o braku większego zainteresowania, a możecie z tego zrobić coś fajnego i zarazem dochodowego...

Nie bierzcie tego jako samą krytykę (konstruktywną), lecz coś do omówienia, oraz przemyślenia, z chęcią czekam na waszą odpowiedź.

Pozdrawiam

Zobacz wszystkie

23

65 milonów to gigatyczna ofera?? No chyba jedynie za Denisa, taką transakcje można by było uznać za gigantyczną, na pewno nie do odrzucenia...hahaha

22

Jeżeli Neymar nie przyjdzie, to jestem za tym, aby Rafinha został w klubie. Bo widać po jego meczach dużą determinacje pokazania się, no i grał naprawdę dobrze.... co sprawia że byłby dobrym zmiennikiem w napadzie.

19

Jak będzie grał tak samo jak Rakieta to będzie mega interes, oraz spokój na kolejne lata. Więc niech pokaże co potrafi, a potem będziemy go oceniać. Bo na razie pokazuje spore cohones, a nie jak Veratti który dał się zastraszyć, że aż zwolnił swojego agenta.
Wole osoby z charakterem, jak Vidal a widać że chłopak te cechę ma...

18

No to Murillo dostałeś piękny prezent na święta od Barcy. Tera tylko w obronie nie rób prezentów drużynom przeciwnym, i bedzię gitara....

15

Rakieta w formie jest poza ich zasięgiem, bynajmniej na ten moment, z racji tego co daje drużynie w obronie jak i w ataku, ten chłop haruje jak wół, aby Messi i Suarez mieli tyle swobody. Nie rozumiem dla czego jest tak niedoceniany, przecież tyle dla nas zrobił, a spora część tutaj osób go dyskryminuje.